nedeľa 30. júla 2017

IN YOUR EYES || PrológKaždý deň stretneme veľmi veľa ľudí, hlavne cudzích. Či už po ceste do obchodu, práce alebo školy. Je to každodenný kolobeh, ktorý sa opakuje a preto sa môže stať, že niekoho stretávate pravidelne.

Niekedy nastane chvíľa, ktorú pre vás osud pripraví a vy stretnete niekoho výnimočného. Niekoho na koho tak ľahko nezabudnete. Osoba, ktorú budete chcieť stretávať každý deň vo svojom živote. Niekto, kto vás tak zaujme a upúta vašu pozornosť, že na nič a nikoho iného sa neviete sústrediť. Stačí iba úsmev tejto osoby, aby ste zabudli, ako sa dýcha. Stačí len pohľad na tú osobu a vy chcete urobiť krok vo svojom živote, čo môže všetko zmeniť.

Jeongguk takú osobu stretol. Stretával ho stále pravidelne na tom istom mieste v tú istú hodinu. Dlho sa prehováral, či má mladíka osloviť alebo nie. Raz tak urobil a urobil dobre. Vďaka tomu sa medzi nimi vytvorilo priateľstvo a istá závislosť na ich vzťahu. Boli iba kamaráti...no pre Jeongguka to bolo málo.

Chcel, aby bol iba jeho.

Chcel, aby mu ho nikto neukradol.

Chcel, aby bol Taehyung navždy iba s ním...ale bál sa. Bál sa, že tým by stratil aj to málo, čo medzi nimi je. Žeby už nikdy neuvidel ten krásny úsmev....že by sa už nikdy nemohol zahľadieť do jeho krásnych očí.

Nikdy nechce stratiť svojho Taehyunga.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára