nedeľa 30. júla 2017

Tomiko Natsuki začína

Buďte pochválení!
Alebo niečo také trepe farár, že? Neviem, dlho som v kostole nebola (ešte by padol a ja odmietam platiť za jeho opravu!).

Ani sama neviem, čo chcem napísať. Išla som spať o tretej ráno, vstala som o ôsmej (fakt, že som poriadne nespala posledné tri dni vynechám). Musela som makať doma (variť obed, dať prať, vyžehliť a podobné kraviny) a pritom som sa hrajkala s týmto "blogom". Úprimne som úplne vyšťavená a pri pomyslení, ako veľa roboty budem mať zajtra v práci sa mi chce plakať.

Teraz k veci. Ehm..
Asi vidíte, že v menu nemám všetky poviedky, čo boli na starom blogu. Dôvod je jednoduchý a mám to radšej v bodoch.
 1. Pokušenie (BangHim) - Musím opraviť, keďže som sa zhrozila čo bludy som písala.
 2. This Feeling (JongKey) - Úprimne, neviem čo ďalej, zasekla som sa v deji a neviem ako preč. Možno sa na to niekedy vyhrnem, ale neviem.
 3. Bet your love (TOPxSE7EN) - Stále to prepisujem,musíte si ešte počkať (ak to vôbec niekto číta)
 4. Memoirs (KaiSoo) - Mám toho dosť v dokumente napísaného, ale toto budem zverejňovať až, keď to budem mať úplne dokončené.
 5. My Everything (JiKook) - Je novinka v mojich poviedkach, ktorá bude dosť odlišná od mojich bežných príbehov. Áno, preskočilo mi. Možno, ale niekoho poteším.
 6. In the light of stars (Originál) - Časti zverejním hneď ako mi ich Hachi prezrie.

Som si istá, že som ešte niečo chcela, ale neviem si spomenúť čo. Srať na to...

No, neviem či ste radi alebo ma chcete zabiť. Je to na vás, nemôžem ničomu zabrániť, keďže je to vaše rozhodnutie.

Taktiež ako sem tak aj na FB stránku dám, ktoré poviedky budú na wattpade. Určite tam nebudem dávať moju originál poviedku. Príde mi, že wattpad je miesto, kde originál poviedka nemá ani miesto. Aspoň nie na takú tému, ktorú mám ja.

Toť asi všetko. Myslím...asi.

Lúčim sa s vami.

Milujte sa a množte sa!

vaša Tomiko Natsuki

4 komentáre:

 1. Ty ani nevieš ako nenormálne si ma týmto potešila <3 <3 Ja som tak rada že si si to nakoniec premyslela. Blog je blog to skrátka byť musí inak by to proste nebolo už ono. Blogspot je super aj keď na ovládanie trošku odlišný ale inak 100% kvalita a spokojnosť <3
  Ba dokonca ma toto tvoje rozhodnutie navnadilo zase začať písať a robiť niečo so svojim blogom úbohým <3

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To aby som robila takéto rozhodnutia častejšie :D Tak len pekne niečo s tvojím blogom rob *-* Nemám čo čítať xD

   Odstrániť
 2. OH. Jsem ráda, že ses rozhodla ještě takhle, myslím, že komunikace bude takhle mnohem lepší než na wattpadu! :D Hodně štěstí, hlavně už žádný nervy jako s blogem.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak ako, som si vedomá, že tu je lepšia komunikácia :D Hlavne čo sa týka wattpadu, rozhodla som sa, že nie všetky príbehy tam budem dávať O.O Ale ešte rozhodnem, ktoré to budú :D

   Odstrániť