nedeľa 30. júla 2017

UNPREDICTABLE || PrológKaždý deň prežívame rôzne situácie a nie len my. Väčšina ľudí ani nezaregistruje, ako môže niekto ovplyvniť ich život. Nemusí to byť nejako výrazne. Stačí malé gesto alebo vám niekto podrží dvere či zadrží výťah, keď potrebujete nastúpiť.

Všetko má svoju príčinu a málokto vie zvrátiť tieto „zhody náhod“. Veľa ľudí si ani neuvedomí tieto veci, berú ich ako taký základ slušnosti a nejakého princípu. No, stane sa, že niekto bude chcieť vo vašom živote zmeniť viac, ako by ste chceli.

Mal niekto z vás už osobu, čo o ňom vedela všetko? Určite áno, ale teraz sa nerozprávame o najlepšom kamarátovi alebo kamarátke. Rozprávame sa o osobe, čo by sledovala každý váš krok. Vedela by, kde a s kým ste boli. O niekom, kto by bol na vašej osobe doslovne závislý a mal na vás úchylku. Rozprávame sa o stalkerovi.

Stalker alebo inak povedané osoba, ktorá vás sleduje, pretože je do vás „zamilovaná“. Skôr by sme to mohli nazvať doslovne posadnutá. Osoba, ktorá vie kde sa nachádzate, ktorá chce aby ste si ju všimli a vnímali iba ju. Osoba, ktorá je schopná urobiť všetko, len aby ste si ju všimli.

Dokonca aj niečo drastické a trestné.

Nie, nemyslím vlámanie do vášho bytu (to je bežné).

Ani to, že vám hackne počítač a mobil.

Myslím vraždu.

Čo by ste robili, ak by váš stalker, niekoho zabil? A ešte horšie, vyhrážal by sa vám, že tak dopadne každý, kto sa ku vám priblíži?

Neviete?

Taehyung to tiež nevie a ocitá sa v tejto situácií. Úplne sám a nesmie nikoho ďalšieho ohroziť.
Ste si istý, že chcete vedieť aké to je, mať takéhoto stalkera?

Áno?

Tak môžeme začať.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára