utorok 8. augusta 2017

MY EVERYTHING || PROLÓG

BTS | JiKook | Smut, OOC, Buttom Jimin, Top Jeongguk , Daddy Jeongguk

Chcela by som sa tu všetkých prítomných spýtať: Neviete čo ma to sakra napadlo?
Zakopte ma niekde, zasa píšem niečo nové a ešte ku tomu toto. 
Sakra.
Každopádne musím sa rozkopnúť a písať (to teplo čo bolo minulý týždeň mi k tomu moc nepomáhalo).

Pri každom pohľade na Jimina mal Jeongguk chuť si ho privlastňovať. Robil to občas nevedomky a až moc okato. Chcel, aby sa starší mladík pozeral iba na neho. Aby robil iba to čo mu povie, chcel počuť jeho prosby. Cítiť jeho sladké pery na tých svojich. Vidieť jeho slzy, ktoré boli zapríčinené rozkošou.

Mladší mladík ani sám netušil koľkokrát už zavraždil pohľadom ostatných členov ich malej partie. Aj práve teraz sledoval svojich hyungov. Vidieť Jimina, ako sa ku všetkým túli, a ako sa objíma, ho doslova vytáčalo. Chce nechcene, bol kvôli tomu neskutočne žiarlivý.  Nemal rád a nepáčilo sa mu, ak sa Jimin bavil s niekým iným. Áno, mal právo mať kamarátov, ale treba mať medze. Jimin si niekedy neuvedomuje, čo presne svojimi činmi a gestami spôsobuje.  Mal čo robiť, aby tam neskočil a neodtrhol ich od seba. Neznášal, keď bol Jimin taký, ale zároveň to na ňom miloval. No, nie ak bol taký ku niekomu inému ako k nemu.

Už to nevydržal a išiel bližšie ku svojím hyungom, okamžite zozadu objal Jimina, ako to má vo zvyku. Ten sa pozrel na Jeongguka a venoval mu úsmev, ďalej sa ním nechal objímať. Svoj pohľad opäť presunul na ostatných chalanov.

Lenže tým, že sa otočil už nevidel, ako najmladší z nich, prebodol vražedným pohľadom Yoongiho. On dobre vedel, prečo sa na neho Jeongguk takto pozeral. Sám mu venoval podobný pohľad, ale z iného dôvodu. Veľmi dobre vedel, aký najmladší mladík bol. Vedel aj to, že Jimin sám nechápe, čo sa okolo neho deje. Ak by to chápal, asi by nenechal Jeongguka aby ho takto objímal, alebo sa ho akokoľvek dotkol. Aspoň to si myslel. Ale...nie vždy je všetko tak, ako si myslíme my.

Yoongi ta ako aj ostatní chalani mali Jimina za nevinné stvorenie, ktoré by sa dalo porovnať s anjelom. A to on bol. Ale všetci máme svoju odvrátenú stránku, nikto nie je nevinný a čistý ako čerstvo napadnutý sneh. Jimin tiež nie, ale to vedeli iba dvaja ľudia v tejto miestnosti.

Ale kde by bola sranda, ak by to všetci vedeli?

Nikde.

Jeongguk využil fakt, že sa ich smerom ostatní nepozerali, nahol sa k Jiminovmu uchu, jemne sa o nich otrel perami než prehovoril: „Dnes si veľmi neposlušný, Jiminie, preto sa priprav na trest.“

Nižší mladík si po jeho slovách nevedomky zahryzol do pery. On sám sa na trest tešil. Áno, bol na tom už dosť zle, keďže sa mu Jeongguk dlho nevenoval.

Ale sám seba sa pýtal vždy tú istú otázku: Ako sa stalo, že si z neho urobil tento o dva roky mladší mladík, tak rýchlo a ľahko svoju hračku?

Jimin sa zadíval na svoje topánky a potichu zamumlal slová, pri ktorých sa Jeongguk spokojne usmial.

„Áno, daddy.“


Lenže tento príbeh je potrebné vyrozprávať od samého začiatku. Pretože vždy je príhodné vedieť, ako všetko bolo a ako sa to stalo.

3 komentáre:

 1. Tak nevím, jestli toho Jimin lituje nebo ne. Ale i tak je to moc zajímavé. Těšim se...

  OdpovedaťOdstrániť
 2. OMG vidieť niečo podobné u teba je nezvyčajné O.O nejak nie som vysadená na BTS poviedky ale ship si trafila tento krát dobrý <3
  Som zvedavá čo sa z tohto ide vyvinúť :D :3

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Moc si nezvykaj xD Toto je len taký skrat. Áno ja viem, že ship som trafila :D
   Hlavne ono to nebude take ako si zvyknutá ohľadne tejto témy. Vieš, ja sa nezapriem 😂

   Odstrániť