streda 2. augusta 2017

Príbehy, ktoré NEBUDÚ na WATTPADE


Konečne tu mám zoznam poviedok, ktoré NEBUDÚ na wattpade.


Ako prvou, ktorá tam NEBUDE je IN THE LIGHT OF STARS. Áno, je to môj originálny príbeh. Je to tým, že si nemyslím, že je to vhodný príbeh na web ako je wattpad. Možno máte iný názor, ale ja si myslím, že sa tam nehodí. Plus ten príbeh je moja srdcová záležitosť.

Ďalší príbeh, ktorý NEBUDE na wattpade je POKUŠENIE. Dôvod je ten, že POKUŠENIE patrí medzi tie najlepšie, čo sa týka mojich starších vecí. Teda aspoň podľa mňa a myslím si, že by to mal byť príbeh iba na mojom blogu, nikde inde.


Tretí príbeh, ktorý tam NEBUDE je Memoirs. Je to moja Kaisoo vec, ktorú mám dlho rozpísanú a na starom blogu bol zverejnený len prológ. Dôvod, prečo som pridávala len prológ bol ten, že tento príbeh sa mi píše veľmi rýchlo. Naozaj. Sama netuším ako je to možné, preto som mala v pláne zverejňovať to až to bude hotové. Čo bude zmenené, keďže nechcem písať stále dokola tie isté veci. Dosť zanedbávam iné príbehy a to chcem zmeniť.

BET YOUR LOVE je posledná vec čo NEPÔJDE na wattpad.
Dôvod vlastne nemám. Skôr to bude tým, že pár je taký, dosť neobvyklý. Aspoň pre väčšinu.Zatiaľ je to všetko čo som chcela k tomuto povedať. Je možné, že ak budem mať nový príbeh, tak tiež sa budem rozhodovať či bude aj na blogu a aj na wattpade. Ale o tom neskôr.

4 komentáre:

 1. Dalo by se říct, že tento článek mi nic nepřinese vzhledem k tomu, žen na wattpad se nechystám, dokud budou povídky tady. No, spletla jsem se. Ten záchvat fangirlingu nad seunghyun/dongwook párem, co mě tu sklátil... yay! Až sem z toho málem vdechla čaj do plic.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tu budú úplne všetky poviedky, keďže toto bude môj "hlavný stan". Ja mám osobne veľmi rada ten pár, pamätám si ako som narazila na ich momenty. Skoro som umrela

   Odstrániť
 2. Súhlasím s výberom poviedok, ktoré na Wattpad nedáš. Originál BL by si tam skoro nikto nevšimol a tie ostatné príbehy vyzerajú príliš dobre na to aby si to tam dávala. Ja si po pol roku musím znovu zobrať mobil do ruky a prečítať od teba všetko od začiatku. Pre školu som zanedbala aj čítanie q-q Musím to dobehnúť kým je leto a čas <3 <3
  BTW na tú Kaisoo sa teším nenormálne <3

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Som rada, že sa výber páči :D Tak ono Pokušenie celé budem prepisovať, takže budem časti zverejňovať odznovu a postupne (dúfam, že to pôjde rýchlo). Hviezdičky mi Hachi musí ešte omrknúť :D Tá Kaisoo sa mala začať zverejňovať už v roku 2014 :D Ale nejako nevydalo :D

   Odstrániť