sobota 7. októbra 2017

IN YOUR HEART || Prológ


Spomínala som to už na facebooku a nastal ten čas. Je tu prvý diel (prológ) vedľajšieho príbehu k poviedke IN YOU EYES. Má vlastný názov a tiež cover...iba bude v rovnakej rubrike, ako IN YOU EYES.

Dúfam, že niekoho poteším. Pomaly, ale isto sa rozpisujem aj v iných príbehoch.

Mladík privrel oči a vnímal iba dotyky, vrýval si ich do pamäte. Každý jeden dotyk, ktorý mu jeho hyung venoval. Chcel si ich udržať v pamäti, čo najdlhšie.

Miloval jeho dotyky.

Miloval, keď bol k nemu tak nežný.

Miloval všetko, čo mu dával.

Miloval jeho.

Cítil ako Yoongiho prsty putovali po jeho tele, Jimin mu odpovedal tichým vzdychom. Starší z dvojice sa spokojne usmial a venoval chlapcovej odhalenej pokožke na krku, niekoľko motýlích bozkov. Miloval, keď bola jeho koža a celé telo v ohni, vďaka vzrušeniu. Nežne prešiel po Jiminovom krku. Najprv perami, aby sa uistil, že má to správne miesto...a až potom, prešiel po danom mieste zubami. Jemne sa mu zahryzol do krk, nikdy sa nezahryzol silno...aj keď mával tie nutkania. Nechcel mu nijako ublížiť, chcel mu darovať všetku svoju nežnosť, ktorú v sebe mal.

Jimin mu svojimi malými, ale zato chutnými ručičkami prešiel po chrbte. Sem-tam mu doň zaryl nechty, vždy tak urobil, keď našiel Yoongi tie správne miesta. Jeho hyung ich poznal moc dobre a veľmi rád ich dráždil.

Yoongi sa perami presúval od jeho krku cez kľúčnu kosť. Nezabudol každú jednu časť obdariť bozkom, nikam sa ale neponáhľal...smeroval dolu pomaličky. Schválne obchádzal dva hrbolčeky na chlapcovej hrudi. Jiminovi to, ale absolútne nevadilo. Jediné čo vnímal, boli pery jeho hyunga.

„Jiminie~," prehovoril starší z mladíkov, „si tak roztomilý," usmial sa, čo ale mladík vidieť nemohol, keďže Yoongi stále bozkával jeho telo. Mladíkov úsmev, ale nahradil zákerný úškrn, keďže sa práve perami približoval k jeho brušku, kde bol Jimin naozaj veľmi citlivý.

Najskôr po ňom iba nepatrne prešiel perami. Ten dotyk by sa mohol rovnať dotyku motýlích krídel. Potom po ňom prešiel aj prstami, pričom neprestával sledovať chlapovu krásne červenajúcu sa tvar. Yoongi sám nechápal, ako môže byť Jimin tak roztomilý...a hlavne zo sekundy na sekundu roztomilejší.

Ten pohľad miloval, jeho tváričky červené, ústa pootvorené a oči privreté. Vtedy vedel, že je iba jeho...nikto iný nesmel vidieť Jimina v podobnej situácii. Je iba jeho. Iba on ho takto má právo vidieť.
"Yoongi-hyung," prehovoril potichu mladší z nich. "Prečo ma tak trápiš?" Jimin mal v očiach vpísané vzrušenie a túžbu. Tieto dve veci od neho Yoongi chcel vidieť. Tak isto mu neušlo ani, že od toľkých pocitov mal chlapec v očiach aj slzičky.

Yoongi sa pre seba usmial a venoval mladšiemu chlapcovi, pusu na bruško, tesne pri jeho pupku. Neprerušoval s ním očný kontakt ani keď vystrčiť jazyk z úst a vnikol ním do Jiminieho pupku. Mladík sebou v tu chvíľu jemne mykol. Neznášal ako sa s ním jeho hyung hral... no zároveň to miloval.

"Hyung~," z jeho oči sa skotúľali prvé slzičky. "Prosím, už to nevydržím," neskrýval v hlase silne vzrušenie. Načo aj? Obaja vedeli, čo ten druhý chce a potrebuje.

"Jiminie je nedočkavý? To mu tak jeho hyung chýbal?" rukami sa zaprel pri chlapcových bokoch, vydvihol sa a tvárou priblíži k tej jeho. "Ako veľmi ti chýbali moje dotyky?" po jeho otázke mu prešiel dlaňou jednej ruky, už po dosť viditeľnej hrči v trenkách. Jiminovi z úst ušiel vzdych, ktorý Yoongiho iba potešil.

"Veľmi," odpovedal s pohľadom zapichnutými v jeho očiach.

"A ako veľmi ti chýbali moje bozky?" nahol sa k jeho tvári. Perami sa otrel o tie Jiminové, jemne chytil medzi zúbky jeho spodnú peru, za ktorú nežne zaťahal a potom ju poláskal jazykom.

"Veľmi hyung," Jimin mal čo robiť, aby sa sám nezvrhol na tie krásne hyungove pery. Miloval ich dotyk. Miloval jeho bozky.

Starší z chlapcov sa usmial, nežne pohladil Jimina po líci, než sa sklonil k jeho perám. Predtým než ich spojil mohol mladší počuť jeho tiché: „Mne tiež veľmi chýbali tvoje pery.“

Yoongi si kradol mladíkove bozky, nežne a pomaly. Užíval si ich chuť, tú mäkkosť...chcel si ich vychutnať čo najdlhšie. Nevedel totižto ako dlho, ich novu nebude môcť ochutnať.

Čo presne oni dvaja boli?

Kamaráti? Nie...toto kamaráti nerobia.

Kamaráti s výhodami? To tiež nie, pretože ani jeden taký vzťah nechcel.

Milenci?

Ani jeden to nevedel...ale zato, obaja čakali, kto z nich tento vzťah upresní.

Predsa len láska tam je. Z Jiminovej strany áno...ale.

Ako to vidí Yoongi?

5 komentárov:

 1. Jak moc je důležité k tomu přečíst původní povídku? :D Já bych vážně ráda, a pokud by to bylo důležité, možná bych to i zkusila (ne že bych byla zarytý odpůrce vkook, ale holt nikdy mi nebylo příjemné o nich číst). Každopádně tohle bylo tak dobře napsané! Jemné a přesto intenzivní. Ačkoliv mám jisté obavy, jakým směrem by se to mohlo ubírat, přece jen to má takové zlověstné vibrace :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To je skôr myslené tak, že len sa tam niečo spomenie. Napríklad, že bol u Jimina, Jeongguk.. alebo, že išli na chatu a tak.

   Som rada, že ti to prišlo dobre napísané ^^ ... No kto vie ako to bude ~ Keďže ja som dosť troll :D

   Odstrániť
 2. Začalo to celkem zajímavě...tedy chtěla jsem říct, že to začalo celkem netradičně. Ale bylo to takové hezké a milé. A ať už se to bude ubírat jakýmkoliv směrem, tak to bude zajímavé. Tak jsem zvědavá, co ty dva čeká...

  OdpovedaťOdstrániť
 3. MY FUCKING HEARTEU. Why are you like this, it hurts you know. ;A;
  Já zbožňuju fluff, tak moc! A tohle... Tohle bylo maximálně sladké a odzbrojující. Potřebuju víc, vííííc! Ne, opravdu, miluju to. Dloooouho jsem nic nečetla a potřebuju se zase vyhoupnout do sedla a tohle je perfektní. T3T

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Som rada, že sa ti to páčilo ^^ .. Ako, posnažím sa písať častejšie, ale nesľubujem nič radšej :D

   Odstrániť