pondelok 4. decembra 2017

IN YOUR EYES || Časť 7.Nejako som sa rozšupla v písaní. Divné, ale nezvykajte si... radšej. Prajem príjemné čítanie.Jeongguk nevnímal, ani jednu prednášku. Celý deň, čo bol v škole premýšľal nad tým, aký bol Taehyung včera večer. V noci toho tiež veľa nenaspal... teda skôr nevedel poriadne spať. Taehyung ho celú noc objímal a on sa bál, čo i len meniť polohu, v ktorej spal. Nechcel ho prebrať. Bál sa, že ak by ho prebral, už by ho hyung neobjímal. A to on nechcel. Netušil, prečo to urobil... teda, že ho objímal, ale bol za to rád.

Bol tak stratení vo svojich myšlienkach, že ostal sám v učebni. Zmätene sa začal obzerať, než rýchlosťou blesku vystrelil zo svojho miesta. Bola to jeho posledná hodina, takže mohol ísť s pokojným svedomím a srdcom domov. Potreboval sa vyspať... aj keď tušil, že nezaspí. Stále cítil to teplo, ktoré vyžarovalo z Taehyungho tela. Cítil jeho šampón, ktorého vôňu tak miloval a celkovo Taehyungovu vôňu.

Zahryzol si do pery pri spomienke, ako sa ráno musel odpratať, čo najnenápadnejšie do kúpeľne. Prítomnosť jeho hyunga, mu nerobila dobre... teda robila až moc dobre. Nevedel, ako by vysvetlil Taehyungovi jeho ranný problém. Práve preto ráno, čo najrýchlejšie zmizol, než sa jeho hyung zobudil.
~flashback~

Jeongguk sa pomaly začínal preberať, popravde, ostal by najradšej ešte spať... lenže nebol doma a ani sám v posteli. Dôvod, že v noci moc nespal ho práve spokojne objímal. Musel sa usmiať, pretože takýto pohľad sa mu už asi nenaskytne. Chlapec mal silné nutkanie, pohladiť svojho hyunga po vlasoch, ale prekonal ho... nechcel ho totižto zobudiť.

Mladík ležiaci na jeho hrudi sa viac pomrvil, čím sa viac rozvalil na Jeonggukovi. Ten viditeľne dosť skamenel, až nebezpečne blízko bol Taehyung pri jeho rozkroku. Už len z tejto blízkosti, mal mladší chlapec istý problém... a nechcel, aby sa to zhoršilo. Nevedel totižto, ako by to svojmu hyungovi vysvetlil. Taktiež mu nepomáhalo, keď na ňom takto ležal. Cítil jeho vôňu, hyungové telo na tom svojom. Jeongguk si začal nervózne hrýzť do pery, musel sa upokojiť, inak to bude veľmi zlé.

Myslel si, že sa mu to pomaly darilo, ale Taehyung sa znovu pohol. Tvár schoval do mladšieho krku a jemu v ten moment prešiel telom, jemu známi pocit. Najhoršie bolo, že zo spánku začal chlapec otierať o jeho krk. Jeongguk znervóznel. Veľmi dobre si bol vedomí toho, čo práve jeho spiaci hyung objavil. Táto situácia nebola vôbec dobrá... už len z dôvodu, že sa jeho penis začal viac prebúdzať k životu.

‚Toto nie je dobré... toto kurva nie je dobré!‘ prebehlo Jeonggukovi hneď mysľou. Vedel, čo musí urobiť.

Opatrne dal zo seba dolu chlapca a čo najrýchlejšie, ale zároveň najtichšie, sa vydal do kúpeľne. Hneď ako tam bol, sa zamkol. Je možné, že zobudil Taehyunga a nepotreboval, aby vedel, čo sa chystá urobiť. Dal zo seba dolu veci a vliezol si do sprchy. Pustil si rovno teplú vodu pretože tušil, že mu studená nepomôže.

Postavil sa priamo pod prúd vody, jednou rukou sa oprel o kachličky a druhou prešiel po svojom, dosť bolestivo stoporenom penise. Privrel oči, palcom si prešiel po špičke a spokojne vzdychol. Začal ju dráždiť, musel si hrýzť do pery, aby ho nebolo počuť. Nemôže si byť istý, či sa Taehyung nezobudí. V jeho mysli je ten dotyk, ktorý mu bol venovaný, keď jeho hyung spal... keď sa nevedomky perami otieral o jeho krk. Uchopil svoj tvrdý úd do dlane a začal ňou prechádzať, po celej jeho dĺžke. Ruku, ktorou sa opieral o dlaždičky, zaťal v päsť. Predstavoval si, ako sa jeho hyung, svojimi dlhými robí presne to, čo on teraz. Predstavoval si, ako si následne kľakne a tými dokonalými perami, začne láskať jeho žaluď. Hneď si po tom mieste prešiel palcom, aby aspoň trochu dopomohol tejto predstave. Musel sa čelom oprieť o kachličky pred ním. Potreboval uvoľnenie a čo najrýchlejšie. Začal rukou rýchlo pohybovať a prirážať proti nej. Tak by si želal, aby to boli ústa jeho hyunga. Chce ich zneužiť, tak moc chce cítiť teplo jeho úst. Chytiť chlapca za vlasy a prirážať proti jeho ústam.

Celé telo sa mu naplo, pretože vedel, že sa blíži jeho vrchol. Začal pracovať s rukou rýchlejšie, tlmil svoje vzdychy. Predstava Taehyunga, ktorého zdrží za vlasy a priráža do jeho úst, mu v tom moc nepomáhala. Nedokázal moc držať svoj hlas na uzde, preto si radšej zahryzol do ruky. Bolelo to, ale radšej to, než byť prichytený majiteľom bytu. Prirážal proti svojej ruke najrýchlejšie ako vedel, popritom si pomáhal s rukou... bol blízko a potreboval konečne vyvrcholiť.

Zrýchlil sa mu dych, už sa konečne blížil jeho vysnívaný vrchol. Stále mal pred očami tú predstavu, že mu dobre robí Taehyung. Jediné, čo teraz potreboval bolo túto predstavu skompletizovať. Posledných pár pohybov ruky a on konečne dosiahol svoje uvoľnenie. Všetko to jeho vzrušenie, ktoré mu spôsobil hyung, skončilo na kachličkách pred ním. Jeongguk predychával práve prežitý orgazmus , zrak mu spočinul na jeho ruke v ktorej stále držal svoj penis. Následne sa pozrel na kachličky, na ktorých už skoro nebolo ani stopy po jeho nádielke. Tak veľmi by si prial, aby to skončilo na Taehyungovej tvári... a nie na kachličkách.

„TaeTae...“ zamumlal a rozhodol sa konečne použiť sprchu, na jej pravý účel. Dúfal, že ho naozaj nemohol nikto počuť.

Čo ani nepočul... kebyže majiteľ bytu, nestál celý ten čas za dverami. Presnejšie opretý o nich s privretými očami. Celý čas si predstavoval, čo presne tam Jeongguk robil. Počul jeho hlas, nebolo to dobré. Mal problém a dosť bolestivý, lenže on si pomôcť nemohol. Musel predstierať, že spí. Tak, ako to predstieral, keď bol mladší hore. Tak veľmi ho potešilo, že dokázal niečo také Jeonggukovi spôsobiť... ale zároveň si za to nadával.

Musí ísť naspäť do izby, než sa chlapec dosprchuje. Preto sa pomaly vydal naspäť. Vedel, že mu proste nechá odkaz, že šiel do školy. A tak to pokladal za najlepšie.

~end of the flashback~

Pomalým krokom došiel až k zastávke, kde sa hneď išiel pozrieť na rozpis, kedy presne mu pôjde ďalší autobus. Zmnožene si povzdychol, keď videl čas, kedy má prísť. Občas premýšľal, že asi býva na konci sveta, keď mu chodia spoje tak zle.

Vybral si zo zadného vrecka nohavíc mobil, aby sa aspoň nejako zabavil. Aj s mobilom v ruke sa posadil na lavičku, ktorá tu bola. Išiel odblokovať mobil, keď mu na domovskej obrazovke ukazovalo nové hlásenia. Teda presne jedno. Bola to správa od Jimina a podľa času mu ju poslal ešte pred dvomi hodinami. Nechápal prečo nepočul, ako mu prišla. Hneď si ju rozklikol, aby vedel, čo mu Jimin písal.

Jiminie-hyung 🐥: Tak, ako to včera dopadlo? Hovor, preháňaj!

Musel sa zasmiať po jej prečítaní. Vedel si tak nejako predstaviť, ako by sa tváril, kebyže to hovorí naživo.

Jeonggukie 💪🏻🐰: Bolo to zvláštne. Prespal som tam, pretože ma nechcel TaeTae pustiť domov.

Odpísal mu a radšej ani nezablokoval mobil, keďže mu bolo jasné, že celý čas na jeho odpoveď Jimin čakal.
Jiminie-hyung 🐥: Ohoho! A to si mi prečo večer nenapísal?

Jiminie-hyung 🐥: Otvoril by som šampanské! A čo sa stalo, že píšeš, že to bolo zvláštne?

Jeonggukie 💪🏻🐰: Taehyung, bol zvláštny. Teda on je vždy... ale toto bolo iné. Pýtal sa na teba a večer som spal s ním v posteli. Celú noc ma objímal a kvôli tomu som aj nevyspatý. Jiminie, povedz mi... prečo bol taký?

Jiminie-hyung 🐥: Wow! Ako, nebudem ti klamať... chcel by som vidieť, ako ťa objímal. By som si to odfotil! 😍 Ale k tvojej otázke... neviem. A čo presne sa pýtal ohľadne mňa?
V tú chvíľu sa Jeongguk zarazil, nebol si istý či by mal povedať aj to, čo sa dozvedel o Yoongim.  Rozhodol sa, že ešte počká... teda ak mu nedá Jimin dôvod, aby to povedal skôr. A hlavne, nesmie sa nijako prekecnúť o zneuctení Taehyungovej kúpeľne.

Jeonggukie 💪🏻🐰: Pýtal sa ma, či sa mi páčiš... a tiež, že by sa mi nečudoval ak hej.
Jiminie-hyung 🐥: Počkaj...

Jiminie-hyung 🐥: On vie, že sa ti páčia muži? Však si hovoril, že to nevie...

Jiminie-hyung 🐥: A páčim?

Mladík musel pretočiť očami nad poslednou otázkou. Hlavne kvôli kombinácií s emoji, ktoré hyung použil.

Jeonggukie 💪🏻🐰: Nevie... Ale tvrdil mi, že to vidieť. Hyung -.-

Jiminie-hyung 🐥: Hm, to je potom asi dosť všímavý. Ja by som si to nevšimol, pretože vidím, ako väčšina žien a dievčat umiera pri pohľade na teba. Zanechávaš za sebou celkom vlhko, čo si budeme hovoriť.

Jiminie-hyung 🐥: Práve si mi zlomil srdce! 😭💔

Jeonggukie 💪🏻🐰: Bože. Toto mi chýbalo, aby si mi pripomínal, prečo sa vyhýbam určitému pohlaviu. Ženy sú desivé. Prestaň ty herečka.

Musel sa proste usmievať. Toto bol dôvod, prečo si Jimina hneď obľúbil. Vlastne mal aj dosť nutkanie mu napísať, čo mu povedal Taehyung. Len si nebol istý, či je to práve vhodné.

Jiminie-hyung 🐥: Nebodaj máš nejaké zlé skúsenosti s „nežným“ pohlavím😏 Ak áno, ja tvoj oprávnený hyung, som ti k dispozícií ako psychológ a bútľavá vŕba v jednom.


Jiminie-hyung 🐥: Ja nič nehrám! Moje srdiečko puklo😭💔

Jeonggukie 💪🏻🐰: To je dlhý príbeh, hyung, keď tak inokedy ti ho poviem. Pomôže tvojmu srdiečku čokoláda?

Jiminie-hyung 🐥: Celkom som aj zvedavý, keď hovoríš, že je to dlhý príbeh.

Jiminie-hyung 🐥: Skôr čokoládová zmrzlina. Aspoň desať kíl.

Jeongguk sa zarazil. Prišlo mu, že sa niečo stalo, dúfal, že Jimina nijako neurazil. Chystal sa odpísať, lenže už mu prišiel autobus. Rýchlo vyskočil na nohy, zablokoval mobil a schoval ho do vrecka.
Došiel k dverám a spokojne si oddýchol, keď videl, že je autobus pomerne prázdny. Sadol si preto na svoje obľúbene miesto, bolo úplne vzadu pri okne. Poväčšine tam mal pokoj a nikto si tam k nemu nechcel sadnúť. Nerád sedel s cudzími ľuďmi. Akonáhle sedel, vybral si mobil z vrecka a otvoril konverzáciu s Jiminom.

Jeonggukie 💪🏻🐰: Hyung? Stalo sa niečo?

Odoslal mu to a čakal. Naozaj dúfal, že chlapca nijako neurazil. Aj keby to bolo neúmyselne... nechcel by sa ho nejako dotknúť.

Jiminie-hyung 🐥: Stalo.. ale môžem si za to sám. Skôr musíme vyriešiť, čo sa deje s Taehyungom. Hovoril ti ešte niečo?

Jeonggukie 💪🏻🐰: Hyung, ak chceš, ja si ťa vypočujem. Nechcem, aby si bol smutný. Nič také už nehovoril... ale toho môžeme riešiť aj inokedy.

V jednom síce klamal, ale nemohol predsa prezradiť, čo vedel. Hlavne ak mal podozrenie, že Jiminová nálada, mala čo dočinenia práve s Yoongim.

Jiminie-hyung 🐥: Ďakujem, že si ku mne taký milý ❤️.

Jeonggukie 💪🏻🐰: Povieš mi teda, čo sa stalo? Má to čo robiť s Yoongim?

Jiminie-hyung 🐥: Má, ale trochu inak, ako si myslíš.

Jiminie-hyung 🐥: Ja... už to nezvládam. Proste som mu povedal, že to bolo naposledy, čo som mu to dovolil. Chápeš? Jediná možnosť a ja som ju ukončil... ale už som sa viac nechcel cítiť, ako hračka.

Jeongguk neskrýval vo svojej tvári prekvapenie. Toto by od Jimina nečakal, teda čakal... ale prekvapilo ho to. Prišlo mu, ale chlapca viac, ako ľúto. Ale už rozhodne vedel, že nesmie nič povedať.

Nepovie mu, čo vie od Taehyunga. Tento rozhovor, bude musieť byť mierený na inú osobu... a to na Yoongiho.

„Je čas sa spoznať, Min Yoongi,“ zamumlal si pre seba mladík. Nepáčilo sa mu, aký mali tí dvaja medzi sebou vzťah. Plný pretvárky a bolesti... a hlavne pretvárky z Yoongiho strany. Začínal mať voči Yoongimu dosť silné, negatívne pocity.

A práve preto, bude musieť zakročiť.

2 komentáre:

  1. Je to vůbec dobrý nápad, aby se míchal mezi Jimina a Yoongiho? Ale zase ne druhou stranu...od Taeho ví, jaký Yoongi je, tak by to k něčemu mohlo být. No jsem moc zvědavá, co bude dál. Těšim se na další díl. Děkuju...

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Tak Kookie má vlastnú hlavu a myslí si, že to vyrieši... ale kto vie, ako to dopadne. Ja ďakujem za tvoj komentár :)

      Odstrániť