utorok 5. decembra 2017

THE FIRST SNOWFLAKE || Prológ


Poznáte samovražedné sklony? k mojím patrí, rozpisovať nové veci, keď toho mám už tak dosť veľa. Zatiaľ je tu iba prológ, musím urobiť ďalší rozpis poviedok a niekam viditeľne nalepiť.
A malá poznámka: TOTO JE ORIGINÁL PRÍBEH NIE FANFICTION.Každý z nás má niekoho, kto by dokázal jedným pohľadom očariť celý dav. Jedným úsmevom vyriešiť všetky problémy. Niekto, koho pokladáte za výnimočného... a pre vás nenahraditeľného.

Je ale možné, aby ste si toto mysleli o úplne cudzej osobe? Aby ste niekomu prepadli, iba po prvom stretnutí? Bez toho, aby ste vedeli, kto to je... a ako sa volá?

Mladý chlapec, ktorý niečo také zažil, to prikladal čaru všetkých udalostí, ktoré sa mu v ten osudný deň stali. V ten chladný decembrový deň ho zahrial najkrajší úsmev na svete patriaci mužovi, ktorý mu podal pomocnú ruku. Deň, keď si myslel, že bude najhorším v jeho živote.. našiel svojho anjela.

Našiel Samuela a aj napriek svojmu presvedčeniu o láske na prvý pohľad, sa do neho zamiloval. 
Úprimne a bezhlavo.

Ten deň, bol prvým decembrovým dňom, kedy začalo snežiť. S prvým dopadom vločky na zem sa pre neho začalo niečo nové a doteraz nepoznané.

Zamiloval sa.

6 komentárov:

 1. Začíná to krásně romanticky, tak doufam, že to bude po celé trvání povídky. Těšim se...Děkuju...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Mám chuť ťa vyobjímať, pretože čítaš všetko, čo sem pridávam. Ďakujem, že si môj čitateľ ♥

   Odstrániť
  2. To bude tím, že mam tvoje povídky ráda. A originál povídky mam ráda, protože mě vždy hodně uklidňují, když mam těch na k-pop plný zuby. Což poslední dobou bývá hodně často...

   Odstrániť
  3. Veľmi ma teší, že ich máš rada ^^ ... Viem presne, čo myslíš tým MAŤ PLNE ZUBY KPOP POVIEDOK, kvôli tomu aj ja píšem originál. Dostávajú ma z mojich stavov, keď neviem písať.

   Odstrániť
 2. Aaaach, ty krásné barvy z obrázku nahoře mě k tomu přivedly a nelituju ani trochu. Zní to pěkně a jsem zvědavá, co z toho vzejde. A obdivuju každý originální kousek u jinak ff autorů (protože kupříkladu mě to nejde, ehm).

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja osobne zbožňujem tu fotku, preto som ju použila a ani som ju moc nemusela upravovať :D (len som pridala efekt aby to vyzeralo, že sneží a pohrala sa s farbami :D ) ... Som rada, že ťa príbeh zaujal napriek tomu, že ma tak krátky prológ ^^ ... Ja jeden originál píšem :D Taktiež úplne prvý príbeh, čo som kedy písala, bol originál :D ff som začala písať neskôr :D Myslím, že by ti to išlo ^^ Len musíš prísť na to, aký prístup si zvoliť, plus originál veci ja osobne musím mat veľmi dobre premyslene. K ffkam tak moc nepremýšľam :D

   Odstrániť