štvrtok 4. januára 2018

04. 01. 2018

(Ten gif je proste čarovný, čo si budeme klamať)

Ahojte!

Ako ste si všimli, nič tu nepribudlo. Mala som toho na pláne naozaj dosť, ale akosi som mala ťažké sviatky.
Viem, že väčšina z vás má vo zvyku si dávať nejaké predsavzatia... ale ja moc nie. Chcem sa v tomto roku zlepšiť v pridávaní nových dielov, ale nemám to ako predsavzatie... pretože by som ho nesplnila (a už takto je dosť ťažké vedieť, či to splním). Ak mám pravdu povedať, tak je pravdepodobnejšie, že budem častejšie písať, keďže by som mala mať viac času (alebo inak povedané -  brat sa odsťahoval tak o nervy menej). 

V poslednej dobe zisťujem, že mi ide nejako pomaly písanie. Pevne verím, že to nie je nejaký ďalší autorský blok, ale skôr iba tým, že som dosť znudená. Aj napriek tomuto faktu, som tak trochu zistila, že mám až moc veľa nápadov... a taktiež ma trochu deprimuje, že na niektoré páry (ktoré mám rada), nie sú príbehy, alebo sú pre mňa dosť ako to nazvať... zle napísané? Vážne. Niektoré deti by nemali písať. Áno, tiež nie som nejaký super spisovateľ, ale niektoré veci mi spôsobujú traumu.

A práve preto som sa dostala k tomu, že mám v pláne niekedy v budúcnosti (asi o takých stotridsať svetelných rokov) oneshot na pár NamGi. Mám rada NamJin, ale proste... neklame si. NamGi je geniálny ship.
Ešte neviem kedy pribudne (mám toho dosť aj bez toho, že si vymýšľam ďalšie veci), ale dávam vám sem zatiaľ aspoň cover k tomuto oneshotu. A ako sa poznám, tak bude určite aspoň na tri diely (inak povedané: neviem písať oneshoty).Milujte sa a množte sa!

vaša Tomiko Natsuki

4 komentáre:

 1. Osobně tvrdím, že předsevzetí je dělané na to, aby se porušovalo. Jinak to nejde prostě. Tak oneshoty na několik částí píšu taky, protože jsem zjistila, že nejsem schopná napsat nic krátkého, co bych nemusela pak dělit na další části. Jak lidi píšou oneshoty, prosím?! Záhada. A momentálně tu slintám nad tím obrázkem k namgi příběhu, protože pardon, ale tohle se nedělá. Tímhle jsem vlastně chtěla říct, že se na něj velice těším, protože je pravda, že namgi povídek jsem zatím moc nenašla.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ako toho názoru som aj ja, ale keď ja také tie predsavzatia porušujem aj normálne, nie len na Nový rok.
   Ja neviem ako to robia! Chcem vedieť to tajomstvo!
   Som moc rada, že sa páči cover. Účel bol, aby každý slintal.
   Veď ani ja, preto jednu chcem napísať.

   Odstrániť
 2. Ani já si předsevzetí nedávam. Už dávno ne, protože jsem je nikdy nedodržela. A předsevzetí jsou od toho, aby se porušovala. A dává si je každý, tak se chci aspoň v něčem vymykat...
  NamGi se mi líbil dřív. Pak mě kamarádka převedla na NamJin a bylo vymalováno. Ale neboj, moc se těšim na NamGi oneshoty. Už jen z toho coveru věřím, že se máme na co těšit...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Moje slová! Okrem toho mi príde zbytočné si ich dávať. Ak niečo chcem nemusím si dávam na Nový rok predsavzatie.
   Ja zbožňujem NamJin o tom žiadna, ale proste mám rada aj NamGi (ale radšej mám NamJin, klamať nebudem). Som naozaj rada, že sa na nich tešíš ^^

   Odstrániť