nedeľa 14. januára 2018

MY EVERYTHING || DIEL 2.


Úprimne neviem, čo povedať. Asi iba: Príjemné čítanie. Sama musím povedať, že nejako moc spokojná nie som, ale dúfam, že niekoho poteším.

Jeongguk sa pozeral do tváre svojho hyunga, aby sa uistil, že mu dobre rozumel. Jimin sa mu uprene pozeral do očí a čakal, čo urobí. Sám nevedel, prečo to povedal. Bol si istý, že za to mohol hlavne pohľad mladšieho chlapca. Nikdy si neuvedomil, že Jeongguk vyžaruje tak silnú dominanciu. Vlastne si asi neuvedomil dosť veľa vecí, ohľadne mladšieho chlapca.

Jimin si začal hrýzť do pery. Bol celý nesvoj z toho, ako sa na neho Jeongguk pozeral a hlavne preto, že mal stále ruku na jeho zadku. Pozerali si vzájomne do očí a mladší z dvojice presunul, aj svoju druhú ruku, na zadok svojho hyunga. Pousmial sa na neho a v dlaniach stisol obe jeho polky. Sledoval, ako Jiminovi z úst unikol prekvapený vzdych, pričom chytil jeho tričko do malých pästičiek.

„Jiminie-hyung,“ začal mladší z nich, pričom si jazykom prešiel po perách. Jimin nasucho prehltol, keď to Jeongguk urobil. Usmial sa na svojho hyunga a pokračoval, „mám chuť ťa zničiť,“ naklonil sa k jeho tvári, neprestával sa mu ale pozerať do očí.

Nižší z mladíkov sa začal triasť, ale nevedel, či strachom z toho čo práve Jeongguk povedal, alebo vzrušením. Cítil, ako začal Jeongguk stláčať jeho zadok. Pevnejšie zovrel v pästičkách jeho tričko a zahryzol si do pery o niečo silnejšie. Sledoval o hlavu vyššieho chlapca, ako si pri tom všetkom spokojne prechádzal jazykom po perách. Vyzeral ako hladný vlk, ktorý sa práve chystal zjesť bezbranné malé zvieratko. Jimin sa zhlboka nadýchol, keďže Jeongguk s ním robil veci, ktoré sa ešte nikomu nepodarili.

„A-Ako si to myslel?“ zakoktal sa, za čo mal chuť si dať facku, Jeongguk to totižto bral, ako výhru. Čo aj v podstate bola.

„Chceš to vedieť?“ nadvihol trochu obočie, keď videl ako Jimin prikývol, nahol sa k jeho uchu a zašepkal mu svoj plán, „chcem každú jednu časť tvojho tela vlastniť a pomaly zničiť mojimi dotykmi. Zničiť tvoju osobnosť, aby si bol odo mňa závislý a potreboval ma viac, ako potrebuješ kyslík. Mám chuť ťa zneuctiť tak moc, až z toho šaliem,“ odtiahol sa od ucha svojho hyunga a zadíval sa na neho.

Staršieho z mladíkov po Jeonggukových slovách striaslo. Cítil, ako ho každý jeden nenápadný pohľad od mladíka napĺňal vzrušením. Po tele mu prechádzalo jemné mravčenie a nevedel sa nabažiť pohľadu na Jeongguka. Chcel, aby chlapec niečo urobil, pretože mal pocit, že zošalie ak sa nebude nič diať. Bol úplne v inej realite a nevnímal nič viac, ako chlapca pred sebou.

Vyšší z mladíkov využil situáciu a zbavil svojho hyunga jedinej veci, ktorá zakrývala, pre neho, najdôležitejšiu časť Jiminovho tela. Drobnejšiemu chlapcovi chvíľu trvalo, než postrehol počínanie mladšieho mladíka. Zareagoval však dosť rýchlo a zakryl si svoju intímnu zónu, jeho drobnými rukami. Na jeho smolu to ale netrvalo dlho, keďže Jeongguk rýchlo zareagoval a chytil ho za zápästia. Okamžite, keď už nebol jeho hyung nijako krytý, si ho začal obzerať. Mlsne si prešiel po spodnej pere jazykom, páčilo sa mu, čo videl. Na druhú stranu, Jimin sčervenal. Nevedel prečo sa cítil až tak trápne, ale bol červený asi aj na zadku.

Jeongguk pustil zápästia svojho hyunga a miesto toho mu rukami prešiel po bokoch. Užíval si ten krásny pocit toho, akú mal jeho hyung jemnú pokožku. Od jeho bokov prešiel na jeho bruško, kde pomaly prechádzal po jeho jemne vyrysovaných svaloch a mieril si to nižšie. Jednou rukou zatiaľ prešiel znovu po jeho boku až dozadu na jeho zadoček. Jemne ho po ňom pohladil a nech ju nečinne na jednej jeho polke, druhú zasa nechal na jeho podbrušku. Jimin sa zachvel a čakal, čo presne chlapec urobí. Jeongguk sa priblížil tvárou k tej Jiminovej a nosom sa otrel o jeho tvár.

„Hyung, si nádherný,“ zašepkal mu do tváre a následne ho jemne uhryzol do líca. Jimin sa trochu poľakal, keďže to nečakal, ale nijako sa nepohol a ani neprotestoval. Skôr čakal, čo mladík pred ním ešte urobí.

Jeongguk sa pre seba usmial a aj druhou rukou spočinul na chlapcovom zadočku. Zadíval sa mu do očí a v „nechránenú chvíľu“ ho zdvihol a vysadil na práčku. Jimin zapišťal až neprirodzene vysoký hlasom z dvoch dôvodov. Prvým bol fakt, že to bolo nečakané a druhým, že povrch práčky bol studený.

Jeongguk nadvihol obočie a musel sa zasmiať: „Pištíš ako ženská,“ znovu sa zasmial a tvárou sa priblížil k tej Jiminovej. Ten urazene nafúkol tváričky, neuvedomujúc si v akej situácií sa nachádza. Predsa len, má ešte v krvi pomerne dosť alkoholu a tak rýchlo nikto nevytriezve.

„Nepištím ako ženská!“ stále mal urazené, naduté líčka. Sám Jeongguk sa pozabudol, pretože jeho hyung bol neskutočne roztomilý. Lenže teraz tu nie je priestor na tieto myšlienky.

Mladší mladík prešiel drobnejšiemu chlapcovi po stehnách jeho veľkými dlaňami. Jimin sa po tom dotyku zachvel a úplne prestal v tom, že hral urazeného. Iba sa pozeral do tých nádherných hnedých očí, ktoré videl pred sebou. Videl v nich všetko Jeonggukove vzrušenie a ešte niečo, čo sám nevedel popísať.

Tvár mladšieho z dvojice začal zdobiť úsmev, keď sa priblížil ku krku svojho hyunga. Jimin okamžite spozornel a čakal, čo sa bude diať. Niečo mu hovorilo, že by mal Jeongguka odstrčiť a vynadať mu, ale nebol schopný sa o to čo i len pokúsiť.

Jeongguk sa mu perami otrel o krk pričom sledoval, ako sa staršiemu chlapcovi zježili jemné chĺpky na krku. Musel sa pre seba viac usmiať, zatiaľ čo dlaňou pomaly prechádzal po vnútornej strane Jiminovho stehna. Sledoval z profilu jeho tvár, chcel si zapamätať každý jeden detail svojho hyunga, keď je v rozpakoch a hlavne v očakávaní. Za stáleho sledovania pritisol svoje pery na mladíkov krk, bol to nežný dotyk, keďže chcel vedieť ako zareaguje.

Jiminovým telom prešiel neznámy pocit. Nebol si istý, čo presne to bolo, ale páčilo sa mu to. Práve preto musel spokojne privrieť oči, keďže Jeonggukové dotyky boli nežné a on si ich užíval, páčili sa mu. Bohužiaľ, ale mladší chlapec mal iné plány. V momente, keď videl, že je Jimin plne oddaný jeho hraným, nežným dotykom... využil situáciu a silne sa zahryzol do jeho ramena. Odpoveďou mu bolo hlasné syknutie od bolesti a trhnutie. Aby sebou Jimin tak netrhal, chytil ho silno za stehná. Sám vedel, že po tom stisku bude mať Jimin modriny po stehnách... ale jemu to nevadí.

Hneď, ako sa prestal Jimin hýbať, odtiahol sa od jeho ramena a zadíval sa na dokonalý odtlačok zubov, ktorý zdobil jeho hyunga. Spokojne sa usmial a zadíval sa do Jiminovej tváre, na ktorej bolo vidieť zmätenie a v jeho očiach ublíženie.

„Hyung,“ oslovil drobnejšieho mladíka a olizol si pery, „čo ten výraz tváre?“ usmial sa na neho a priblížil sa tvárou k tej jeho.

Jimin na neho iba pozeral. Nevedel, ako na túto otázku reagovať. Teda vedel, ale bál sa, že by sa mu zlomil hlas, keďže ešte stále ho Jeongguk silno držal za stehná. Bolelo ho to. Iba sa potichu pozeral do očí mladšieho chlapca, pričom cítil, ako sa mu do očí hrnú slzy. Nevedel, prečo sa Jeongguk takto správa, toto sa mu nepodobalo.

„Jiminie,“ začal mladší znovu, ale už nie tak milý hlasom. Chcel, aby mu jeho hyung odpovedal a dosť ho vytáčalo, že tu len tak potichu sedí. Aj keď je pravda, že vidieť ho, ako sa čo chvíľa rozplače, ho nesmierne tešilo. Bolo to to, čo chcel. Zlomiť ho a ničiť.

Jiminovi sa nepáčilo, akým tónom na neho mladík prehovoril.

„Bolí to,“ prehovoril po chvíli Jimin, ale tak potichu, že ho Jeongguk ledva počul. Preto sa aj zamračil a silnejšie mu stisol stehná. Jimin dosť hlasne sykol od bolesti.

„Nepočul som ťa,“ zavrčal mu pri tvári a čakal, kým prehovorí dosť nahlas. Jimin mu venoval svoj vystrašený pohľad, snažiac sa zahnať slzy.

„B-Bolí to,“ zopakoval hlasnejšie, pričom sa zakoktal, kvôli vzlyku. Jeonggukovi sa na tvári usídlil spokojný úsmev. Jednu ruku dal preč z Jiminovho stehna, aby ho mohol pohladil po tvári.

„Dobrý chlapec,“ pochválil ho a palcom mu zotrel jednu neposlušnú slzičku, „ale aj tak musíš byť potrestaný, keďže si nechal Taehyunga, aby sa ťa dotýkal,“ pokračoval vo svojom monológu, pričom sa pozrel na otlačok jeho zubov. Jeho úsmev sa rozšíril, „toto,“ ukázal na jeho dielo, „je znak toho, že patríš iba mne. Rozumel si?“ po týchto slovách, sa mu zadíval do očí.

Jimin sa snažil spracovať, čo mu bolo práve povedané. Patrí Jeonggukovi. Nechápavo sa na neho zamračil, vôbec nič nechápal. Nie je predsa nikoho majetok. Je živá a slobodná osoba, nie je otrok ani nič podobné.

„Ako to myslíš?“ prestával sa mračiť a poslušne čakal na odpoveď.

Jeongguk sa narovnal, neprestával sa ale pozerať do očí svojho hyunga. Naozaj nemal tušenie, či je Jimin tak blbý, alebo to len hral. Popravde, dosť ho to hnevalo a vytáčalo. Mal čo robiť, aby sa tu teraz nevytočil do nepríčetna.

„Myslím tým to,“ začal a snažil sa byť pokojný. Ruky znovu premiestnil na Jiminové stehná, skĺzol nimi pod jeho kolená, „že si môj a nikto okrem mňa, sa ťa nesmie dotknúť,“ pokračoval v odpovedaní na jeho otázku. Jimin chcel nejako reagovať, ale to sa nestalo, keďže mu mladší chlapec nasilu roztiahol nohy, medzi ktoré sa vopchal. Pritiahol si ho bližšie k sebe a jednu jeho nohu mu zdvihol, čím vlastne Jimin teraz skôr ležal. Jeongguk sa nahol k jeho stehnu, neprestával sa pozerať na Jimina a jeho vydesený pohľad. Usmial a celou silou sa mu zahryzol do stehna.

Drobnejší chlapec vypískol od prekvapenia a zároveň tiež od bolesti. Chcel od neho odtiahnuť nohu, ale Jeongguk ho držal naozaj silno. Sledoval, ako mladík po rane prešiel jazykom a znovu sa na ranu prisal perami. Teraz už, ale necítil takú bolesť. Prišlo mu to... príjemné. Nerád si to priznával, ale bolo to až moc príjemné. A nemyslel si to iba on. Cítil, ako mu šklblo v jeho rozkroku, ktorý začal prejavovať známky života a Jeongguk si to všimol.

„Jiminiemu sa to páči,“ povedal spokojne hľadiac na červenajúceho mladíka pod sebou, „čo by chcel Jiminie, aby som urobil?“ spýtal sa, pričom sa začal skláňať k mladíkovmu napoly stvrdnutému penisu.

Jimin nasucho prehltol, ale neprestával sledovať Jeonggukove počínanie. Pocítil na špičke svojho údu mladíkov teplý dych, čo malo za následok ďalšie šklbnutie v jeho slabinách. Jediné, na čo sa zmohol bolo sledovanie, ako Jeongguk čakal na to, čo mu odpovie. Začal si obhrýzať peru, čo zasa nenechalo chladným mladšieho z nich.

„Jeonggukie chce niečo tiež,“ povedal popritom, ako sa vyrovnal. Chytil Jimina za zápästie a jeho drobnú dlaň si priložil na svoj už až bolestivo tvrdý penis. Jimin vytreštil oči a pozrel sa na chlapca nad ním.

„To,“ začal a znovu sa pozrel na svoju ruku, položenú na Jeonggukovom rozkroku, „to je kvôli mne?“ spýtal sa opatrne. Nebol si istý, či by si mal tak veľmi fandiť.

„Čo myslíš?“ Jeongguk zdvihol obočie a rozkrokom sa otrel o Jiminovu dlaň. Ten chcel ruku odtiahnuť, ale zabránil mu v tom Jeongguk, „na to ani nemysli. Celý ten čas sa tu predo mnou otŕčaš a konečne, keď ťa mám takto, by si nič neurobil?“ musel sa uchechtnúť, ale pokračoval ďalej, „ja som tu ten, čo povie a stane sa. Rozumel si?“ nahol sa k jeho tvári a čakal na odpoveď.

Jimin prikývol, pretože bol až moc zvedavý, čo presne s ním chce Jeongguk robiť. A tým mohlo začať to, po čom Jeongguk túžil od prvého dňa, kedy spoznal Jimina.

***

Drobný chlapec sa zachvel, keďže jeho telo ovinul chlad. Naslepo sa snažil nahmatať prikrývku, aby sa do nej zabalil a mohol spať ďalej, lenže miesto prikrývky narazil na niečo iné. Tým bola ruka mladíka ležiaceho vedľa neho. Bolo mu jasné, že nie je doma, pretože to by ho už mama hnala z postele a nadávala mu, že prišiel v zlom stave domov. Ale netušil, kde je. Vôbec si nepamätal, kto ho zobral k sebe a čo sa dialo večer.

Natočil sa tvárou k miestu, kde mal chlapec ležať a otvoril oči. Okamžite ich zatvoril, keďže to slnko bolo na jeho oči až príliš ostré. Potichu zakňučal a snažil sa nájsť prikrývku. Popritom si pomaly zvykol na prísun slnka a pozrel sa na Jeongguka. Chvíľu len tak na neho hľadel, než si uvedomil, že Jeongguk je hore a celý čas ho sledoval.

„Konečne si hore,“ prehovoril Jeongguk trochu chrapľavejším hlasom, než mal normálne. Bolo to asi tým, že tiež nebude dlho hore. Jeongguk nečakal kým sa Jimin spamätá a presunul sa nad neho. Bol na všetkých štyroch a chlapcove ruky držal nad jeho hlavou.

„Ehm, Kookie?“ spýtal sa opatrne Jimin, pretože nechápal celú túto situáciu. Na mladšieho tvári sa objavil pobavený úsmev, nahol sa k uchu jeho hyunga a jemne mu do neho fúkol. Jiminovi sa naježili chĺpky na krku a bol ešte zmätenejší, ako pred chvíľou.

„Čo tvoj zadok,“ zašepkal mu do ucha, pustil jeho ruky a vstal z postele. Až vtedy si Jimin všimol, že Jeongguk bol nahý a on je tiež.

Okamžite sa posadil, no hneď aj skončil zasa v ľahu. Telom mu totižto prešla ostrá bolesť, kvôli ktorej sa mu do očí nahrnuli slzy. Pohľadom zavadil o majiteľa bytu a čakal na vysvetlenie. Ten si iba čupol pri posteli a usmial sa.

„Nezabúdaj,“ začal mladší, „si môj a ja si ťa skrotím. Dúfam, že nabudúce už budeš z nášho večera mať viac spomienok,“ mrkol na neho a vstal. Ostal tak stáť, aby videl Jiminove reakcie.

Ten nemal potuchy o čom je reč, ale bol si istý, že sa to čoskoro dozvie.

4 komentáre:

 1. No...jistě se to Jimin dozví a jistě se mu to nebude líbit. A nebo třeba ano. Jsem moc zvědavá, jak tohle bude pokračovat dál. Moc se těšim na další díl. Děkuju ti...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja sama som zvedavá, ako to bude pokračovať... pravdu povediac :D ... Ja ďakujem, že to čítaš ^^

   Odstrániť
 2. DAMN GIRL. That was intense, I'm screaming... strašně jsem se červenala, nelžu, trochu to nalomilo moji vnitřní nejzkaženější stránku, woah. T^T Jsem skromným vyznavačem baby boy Jeongguka, ale tohle je boží.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Teraz neviem či sa tešiť, že sa mi podarilo to trochu nalomiť, alebo ťa ľutovať :D Úprimne, nedokážem vidieť Jeongguka ako baby boy-a. Proste to nejde :D

   Odstrániť