nedeľa 11. marca 2018

IN YOUR HEART || Časť 2.


Ako prvé by som chcela poukázať na nový cover k tomuto príbehu. Ja viem, nikoho to nezaujíma a mohlo to byť aj lepšie, ale ja som spokojná a to je hlavné, však?
Ako druhé sa chcem ospravedlniť. Akosi som nemala moc energie dopísať tento diel skôr, keďže sme mali ťažký týždeň v práci a minulý týždeň ma seklo, takže som ledva sedela (som stará).
No, ale dúfam, že niekoho poteším. Prajem príjemné čítanie~Ako prvé by som chcela pripomenúť: Tento príbeh niekedy nadväzuje na príbeh IN YOUR EYES. Z toho dôvodu sa tu niekedy môžu odohrávať rovnaké rozhovory alebo situácie. Ďakujem za pochopenie.

Vaša Tomiko Natsuki

Drobný chlapec sedel na posteli objímajúc si kolená, pričom sa o ne opieral tvárou. Jediné, čo zakrývalo jeho nahé telo, bola tenká prikrývka. Síce mu bola zima, ale nechcel sa ňou zakryť celý. Vždy totižto zacítil vôňu svojho hyunga. Miloval Yoongiho vôňu, nebolo to len jeho parfumom, ale aj ním samotným. Mal tak krásnu vôňu a vždy sa za krátky čas dokázala preniesť na to, s čím prišla do kontaktu. Smutne sa pousmial, keď si spomenul, ako sa vždy nenápadne snažil nasať nosom čo najviac tejto vône zakaždým, ako ho Yoongi objal. Bol na nej závislý... a nie len na nej. Bol závislý na Yoongim. Bez neho si nevedel predstaviť svoje bytie... a on to ukončil. Najradšej by sa sám sebe vysmial, ale to by vyzeralo asi dosť divne.

Pevnejšie si objal kolená a zahryzol si do pery, pohľad zapichol na svoj mobil, ktorý ležal vedľa neho. Bolo to len pár minút, čo sa zobudil a Yoongi bol už preč. Vždy tomu tak bolo. Asi bol naozaj naivný, keď si myslel, že po tom, čo včera povedal, by sa starších mladík uvedomil a niečo urobil.
Tak veľmi naivný.

Privrel oči, keďže cítil, ako sa mu do očí opäť hrnuli slzy. Neznášal na sebe túto svoju stránku. Všetko ho rozcítilo a on si prišiel ako tehotná ženská, na ktorú pôsobia hormóny. Zhlboka sa nadýchol, aby sa trochu upokojil a zobral svoj mobil do ruky. Mal v pláne napísať Jeonggukovi, keďže chcel prísť na iné myšlienky a taktiež chcel vedieť ako to včera dopadlo s Taehyungom.

Jiminie-hyung 🐥: Tak, ako to včera dopadlo? Hovor, preháňaj!

Odoslal mladšiemu kamarátovi správu a zvedavo čakal na to, čo mu odpíše. Potreboval aby ho niekto rozptýlil a priviedol na iné myšlienky. Inak to videl tak, že by upadol do silnej depresie a sebatrýznenia.

Z premýšľania ho vyrušil zvuk upozornenia, ktoré patrilo k chatu, ktorý mal vytvorený s Jeonggukom. Nedočkavo otvoril správu, aby si prečítal, čo mu chlapec píše.

Jeonggukie 💪🏻🐰: Bolo to zvláštne. Prespal som tam, pretože ma nechcel TaeTae pustiť domov.

Po prečítaní musel trochu zvraštiť čelo. Nechápal totižto ako to myslel... čo presne malo byť zvláštne? Ale tešilo ho, že ho Taehyung nechcel samého pustiť domov. Prišlo mu to od jeho kamaráta zlaté.

Jiminie-hyung 🐥: Ohoho! A to si mi prečo večer nenapísal?

Jiminie-hyung 🐥: Otvoril by som šampanské! A čo sa stalo, že píšeš, že to bolo zvláštne?

Odoslal odpoveď, keďže v tomto bol naozaj ako nejaká stará tetka... bol moc zvedavý a chcel vždy všetko vedieť. Asi aj to bola jedna jeho chyba. Čakal na odpoveď, pričom sa už neunúval zablokovať mobil, bolo to zbytočné. Prišla mu odpoveď od Kookieho a on musel si tú správu prečítať trikrát.

Jeonggukie 💪🏻🐰: Taehyung bol zvláštny. Teda, on je vždy... ale toto bolo iné. Pýtal sa na teba a večer som spal s ním v posteli. Celú noc ma objímal a kvôli tomu som aj nevyspatý. Jiminie, povedz mi... prečo bol taký?

Tak toto asi nečakal, vŕtalo mu v hlave prečo sa na neho Taehyung pýtal. Žeby sa mu nepozdávalo jeho kamarátstvo s Kookiem?

Jiminie-hyung 🐥: Wow! Ako, nebudem ti klamať... chcel by som vidieť, ako ťa objímal. By som si to odfotil! 😍 Ale k tvojej otázke... neviem. A čo presne sa pýtal ohľadne mňa?

Jeonggukie 💪🏻🐰: Pýtal sa ma, či sa mi páčiš... a tiež, že by sa mi nečudoval, ak hej.

Jiminie-hyung 🐥: Počkaj...

Jiminie-hyung 🐥: On vie, že sa ti páčia muži? Však si hovoril, že to nevie...

Jiminie-hyung 🐥: A páčim?

Jeonggukie 💪🏻🐰: Nevie... Ale tvrdil mi, že to vidieť. Hyung -.-

Jiminie-hyung 🐥: Hm, to je potom asi dosť všímavý. Ja by som si to nevšimol, pretože vidím, ako väčšina žien a dievčat umiera pri pohľade na teba. Zanechávaš za sebou celkom vlhko, čo si budeme hovoriť.

Jiminie-hyung 🐥: Práve si mi zlomil srdce! 😭💔

Nemohol si odpustiť sa zahrať na Drama Queen, keďže toto bola dokonalá príležitosť. Trochu sa musel sám pre seba usmiať. Chcel by vidieť Kookieho výraz tváre.

Jeonggukie 💪🏻🐰: Bože. Toto mi chýbalo, aby si mi pripomínal, prečo sa vyhýbam určitému pohlaviu. Ženy sú desivé. Prestaň, ty herečka.

Jiminie-hyung 🐥: Nebodaj máš nejaké zlé skúsenosti s „nežným“ pohlavím 😏. Ak áno, ja, tvoj oprávnený hyung, som ti k dispozícií ako psychológ a bútľavá vŕba v jednom.

Jiminie-hyung 🐥: Ja nič nehrám! Moje srdiečko puklo 😭💔

Jeonggukie 💪🏻🐰: To je dlhý príbeh, hyung, keď tak, inokedy ti ho poviem. Pomôže tvojmu srdiečku čokoláda?

Jiminie-hyung 🐥: Celkom som aj zvedavý, keď hovoríš, že je to dlhý príbeh.

Jiminie-hyung 🐥: Skôr čokoládová zmrzlina. Aspoň desať kíl.

Jeonggukie 💪🏻🐰: Hyung? Stalo sa niečo?

Jiminie-hyung 🐥: Stalo... ale môžem si za to sám. Skôr musíme vyriešiť čo sa deje s Taehyungom. Hovoril ti ešte niečo?

Jeonggukie 💪🏻🐰: Hyung, ak chceš, ja si ťa vypočujem. Nechcem aby si bol smutný. Nič také už nehovoril... ale toho môžeme riešiť aj inokedy.

Jiminie-hyung 🐥: Ďakujem, že si ku mne taký milý ♥.

Jeonggukie 💪🏻🐰: Povieš mi teda, čo sa stalo? Má to čo robiť s Yoongim?

Jimin sa pri tejto odpovedi zarazil. Asi je to veľmi ľahké uhádnuť a takisto si bol istý, že mu Jeongguk rozumie viac, než by si on sám želal. Lenže týmto mu potvrdil, že tak ľahko na iné myšlienky nepríde.

Jiminie-hyung 🐥: Má, ale trochu inak, ako si myslíš.

Jiminie-hyung 🐥: Ja... už to nezvládam. Proste som mu povedal, že to bolo naposledy, čo som mu to dovolil. Chápeš? Jediná možnosť a ja som ju ukončil... ale už som sa viac nechcel cítiť ako hračka.

Jeonggukie 💪🏻🐰: Myslím, že bude najlepšie, ak prídem. Porozprávame sa u teba doma. Dobre?

Jimin si povzdychol a odpísal mu krátku, kladnú odpoveď. Nakoniec neprišiel na moc iné myšlienky, ale aspoň príde Jeongguk a možno ho na chvíľu zabaví. Pohľadom vyhľadal hodinky, ktoré ukazovali pol jednej poobede, čo znamenalo dve veci: Prvú, nešiel do školy a aj tak by už nič by nestihol. Druhú, musí sa osprchovať a niečo zjesť.

Druhá možnosť mu trochu vŕtala hlavou, a preto sa to rozhodol vyriešiť trošku inak. Odomkol svoj mobil a nabehol na chat s Kookiem, kde mu hneď napísal novú správu.

Jiminie-hyung 🐥: Kookieeee~ Kúpiš potom cestou jedlo? Ešte som nič nejedol a doma nič nemám~

Jiminie-hyung 🐥: Však ma nenecháš o hlade. Všaaaaaaaaaak?

Hneď, ako mu to poslal, vstal z postele a bez jediného kúsku oblečenia sa vydal do kúpeľne. Nemal náladu obliekať sa a tam má predsa len župan. Mobil si ešte cestou zobral so sebou, keďže nikdy nevie, kto by ho mohol zháňať... a nerád počúval, že ľudí ignoruje.

Vošiel do kúpeľne a vtedy mu prišla odpoveď od Jeongguk. Hneď si to otvoril, pretože možno aj rovno napíše, kedy príde a aspoň by vedel ako dlho môže byť v sprche.

Jeonggukie 💪🏻🐰: Niečo cestou „ulovím“, aj tak musím do obchodu, keďže som ti sľúbil tú zmrzlinu. Asi do takej hodiny som u teba... dobre?

Jiminie-hyung 🐥: Si poklad! *-*

Jiminie-hyung 🐥: Ak by som ti neotváral (idem do sprchy), tak si otvor sám. Kód je 8473~

S touto poslednou správou položil mobil na skrinku a už spokojne vošiel do sprchového kúta, kde si nastavil vodu. Jediné, čo teraz chcel, bolo, aby zo seba zmyl všetko. Všetky svoje pocity, a hlavne spomienky.

***

Mladík sediaci na stoličke vo svojej kancelárii nervózne bubnoval prstami po doske stola. Stále sa mu v hlave opakovali slova, ktoré mu včera Jimin povedal... a stále nevedel, či nemal chcieť od mladšieho chlapca vysvetlenie. Hlavne si pamätal ten jeho uplakaný vyraz tváre. Zaťal ruku v päsť a priložil si ju k perám. Tak veľmi ho cela táto situácia hnevala, hlavne z dôvodu, že nemal nijaké odpovede. Potreboval vedieť, čo presne sa s Jiminom deje, doteraz bolo všetko úplne v poriadku. Bol si istý, že to musí mať nejaké vysvetlenie a mal podozrenie, že za to môže Taehyungov „kamarát“ Jeongguk. Práve z toho dôvodu zobral do rúk svoj mobil. Chcel napísať Taehyungovi, aby vedel, čo presne sa deje. Je veľmi dobre presvedčený, že mladík bude vedieť viac ako dosť.

Pre: Úchylák na roztomilých zajačikov

„Čo má Jeongguk s Jiminom?“

Jeho správa bola stručná, ako vždy. Nikdy nemal za potrebu rozpisovať sa, na také veci tu bol Taehyung a poväčšine aj Hoseok. Pohľadom zablúdil na rukopis od autora, ktorý musí do konca budúceho týždňa mať skontrolovaný a ohodnotený. Zobral ho do ruky a začal v ňom listovať, presnejšie, hľadal to, kde skončil naposledy. Pri listovaní ho vyrušil zvuk prichádzajúcej správy a na jeho smolu nie len jednej. Pretočil oči, keďže neznášal Taehyungové spamovanie.

Od: Úchylák na roztomilých zajačikov

„Prečo ťa to zaujíma?“

Od: Úchylák na roztomilých zajačikov

„Jimin ti nedal, či ako?“

Od: Úchylák na roztomilých zajačikov

„Mám pravdu? Nevrzol si si?“

Od: Úchylák na roztomilých zajačikov

„Povedz, hyung, bojíš sa, že stratíš tak krásne miesto na zaparkovanie svojho často tvrdého kamaráta?“

Yoongi sa musel zhlboka nadýchnuť, keďže mal naozaj chuť toho chalana prefackať pokojne aj cez správy. Hneď, ako sa trochu upokojil, odpísal tomu paku odpoveď.

Pre: Úchylák na roztomilých zajačikov

„Mohol by si aspoň raz dať najavo, že si dospelý? Chcem od teba tak veľa? Odpovedz mi normálne. Jimin bol včera divný a ja si myslím, že za to môže ten „tvoj“ Jeongguk.“

Od: Úchylák na roztomilých zajačikov

„Mohol, ale to je nuda.“

Od: Úchylák na roztomilých zajačikov

„Jeongguk je môj, takže tie úvodzovky tam byť nemali.“

Starší z mladíkov radšej vytvoril chat, aby si písali tam, keďže Taehyung, a level jeho spamovania, bol neznesiteľný.

Ten, ktorý odpanil Jimina 👉🏻👌🏻: Ako si môžeš byť taký istý? A stále si mi neodpovedal na moju otázku. Okrem toho, ČO TO MÁM SAKRA ZA PREZÝVKU?!

Úchylák na roztomilých zajačikov: Mám istý dôkaz, ktorý pokrstil moju kúpeľňu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Úchylák na roztomilých zajačikov: Nepovedal si kúzelné slovíčko!

Úchylák na roztomilých zajačikov: Pretože aj ty si mi dal takúto! A okrem toho, je to pravda, neklamme si ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ten, ktorý odpanil Jimina 👉🏻👌🏻 Prosím, povedz mi, ako je to s Jiminiem a Jeonggukom. Budem dnes na teba milý, takže to nebudem už riešiť. Počkať... o akom pokrstení hovoríš? Vieš, čo... asi to radšej nechcem vedieť.

Úchylák na roztomilých zajačikov: Keď tak pekne prosíš~

Úchylák na roztomilých zajačikov: Kookieho som sa včera pýtal, či sa mu Jimin páči.

Úchylák na roztomilých zajačikov: Awww, ty si vlastne napísal Jiminiemu! *jačanie level vlhká fanynka*

Po prečítaní tejto správy začal Yoongi veľmi dlho premýšľať, prečo sa vlastne s touto osobou priatelí a prečo ho ešte niekde netresol lopatou po hlave a nezakopal hlboko v lese. Bohužiaľ aj prišiel na to, prečo tomu tak je. Mal ho rád aj napriek jeho retardácií. Radšej si išiel prečítať, čo mu ešte Taehyung odpísal, teda, napísal.

Úchylák na roztomilých zajačikov: No, ale k veci. Jeho odpoveď bola nie... takže neviem o čo sa jedná, ale Kookie za to nemôže.

Úchylák na roztomilých zajačikov: Teda, aspoň o tom neviem.

Zamračil sa nad poslednou vetou, ktorú mu chlapec napísal. Niečo mu stále nesedelo a on si bol na sto percent istý, že to bolo kvôli Jeonggukovi.

Ten, ktorý odpanil Jimina 👉🏻👌🏻: Aká je pravdepodobnosť, že by ti Jeongguk klamal?

Úchylák na roztomilých zajačikov: Nula percent, keďže by som hneď zbadal, ak by mi klamal. Vždy ho prezradia jeho ruky... keď klame, hrá sa s prstami. Neklamal mi... ale možno mi nepovedal detaily. Keďže včera sa on sa pýtal na teba... Hyung, čo sa stalo?

Yoongi vedel, že aj Taehyung zvážnel. Svedčilo o tom hlavne to, že všetko napísal len do jednej správy. Vedel, že jemu môže povedať všetko... pretože on vždy vedel všetko. Ale... teraz si nebol istý, čo má na toto odpísať.

Mladík si ťažko povzdychol a s mobilom v ruke sa chrbtom oprel o operadlo. Zadíval sa von oknom, než sa rozhodol napísať jasnú odpoveď pre svojho najlepšieho priateľa.

Ten, ktorý odpanil Jimina 👉🏻👌🏻: Jimin, on, včera mi povedal, že je koniec. Už mi nedovolí, aby som si ho privlastnil. Asi som bol blbec, keď som si myslel, že by som si takto získal jeho pozornosť.

Odoslal to a čakal na to, čo „múdre“ z Taehyunga vypadne. No, ale občas naozaj mal pravdu, to musel uznať.

Úchylák na roztomilých zajačikov: Si idiot, hyung, vieš to? Ako som si mohol niekedy myslieť, že si génius? Ach, Bože... tebe nikdy nedošlo, že Jimin by to urobil práve preto, že si jeho srdce získal a to už dávno? Týmto asi chcel vedieť ako zareaguješ... a ako ťa poznám, odišiel si a nechal ho tak... samého a určite zlomeného. Si idiot! Strácaš hodnosť HYUNGA!

„Čože?“ zamumlal si pre seba nahlas, keď prečítal mladíkovu odpoveď. Naprázdno otvoril ústa a znovu ich zavrel.

Jimin to urobil, aby vedel ako zareaguje?
Ale...

„Kurva!“ päsťou udrel do dosky stola.

Ako mohol byť taký slepý a nevidieť to?!

Ako nemohol čítať medzi riadkami?!

Zranil Jimina. Vedel to, ale nemohol s tým nič urobiť... aspoň nie teraz.

Vyšiel z chatu a nabehol na svoj album s fotkami. Okamžite rozklikol jeden, ktorý mal zaheslovaný. Mal tam fotky, ktoré nechcel, aby niekto iný, okrem neho, videl. Na všetkých bol Jimin. Rozklikol tú najnovšiu a to, presnejšie, tú, čo fotil dnes ráno, keď mladík spal. Vyfotil ju z dôvodu, že už nikdy by nemohol spokojne pozorovať spiaceho mladíka.

„Som idiot,“ zahryzol si do pery a privrel silne viečka k sebe.

Vedel, čo ho čaká. Potrebuje to s Jiminom urovnať, teda, presnejšie, dostať všetko na pravú mieru.

Lenže... čo ak je už neskoro?

2 komentáre:

 1. Nikdy není na nic pozdě. Je správné se tomu postavit čelem a čelit tak všemu se vztyčenou hlavou. Jiminovi opravdu ublížil a věřim, že nebude lehké, aby mu hned věřil. Ale když se bude snažit, tak by Jimina mohl aspoň trochu obměkčit.
  Moc se těšim na další díl. Děkuju...
  Nový cover je moc pěkný. Jistě jsi s tím měla hodně práce. Jsi šikulka...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To je pravda, ale Yoongi je Yoongi. Ako môžeme vidieť moc mu nejde čítanie v ľuďoch. Kto vie, ale či sa Jiminie nechá obmäkčiť~
   Aww, ďakujem :3 .. Najviac práce mi trvá skôr nájsť fotky, ktoré mi vyhovujú

   Odstrániť