nedeľa 11. marca 2018

PRIVATE SHOW - Zoznam párov, ktoré tam určite budú


Nedávno som písala, že začne niekedy táto séria oneshotov. Taktiež som spomenula, že pridám zoznam tých, čo zatiaľ mám naplánovaných. Písala som, že tam budú AJ netradičné páry, ale možno pre niekoho netradičné moc nebudú. Tak, poďme sa na to spoločne pozrieť...

Ešte na začiatok: Každý diel sa bude volať rovnako, teda PRIVATE SHOW. Len bude mať vlastný cover.

Prvým, ktorý bol aj v ankete a má už aj cover, je oneshot na pár SugaMon. Na tento pár mám ja osobne dosť slabosť a skoro nikde na nich nič nevidím (aspoň nie tak kvalitné, aby mi nezačali krvácať oči a neklesalo mi IQ). Ako, nechcem byť zlá, ale deti by nemali písať... a už rozhodne nie niečo, čo má označenie PWP. Chce sa mi z toho plakať. Netvrdím, že sa by som za svoje diela získala nejakú cenu, ale všetko má svoje medze. Späť k tomuto príbehu. Pribudne ako prvý, keďže bol súčasťou ankety (ktorá skončila nerozhodne, ale abecedne má prednosť).  Takže neviem kedy presne to bude, ale určite skoro (čo u mňa značí, že absolútne nemám poňatie). Predsa len záleží, ako budem mať popri práci čas.
Druhým párom, ktorý nie je asi tak moc netradičný, je pár VMin. Seriózne, umieram z nich! Na nich mám dokonca v pláne viac vecí, ale to musím mať viac času a hlavne už aspoň jeden príbeh dokončený.

Tretím párom, ktorý mám už v pláne do tejto série, je NamMin. Nebudem nikomu klamať, Jiminie je osoba, ktorú párujem asi s každým z BTS (moja malá děvka ♥). Ale tak nemôžem za to! Za to môže on! Každopádne, mám pláne oneshot aj na Jimina a Namjoona... a že sakra dlho mám ten nápad!

Štvrtým plánovaným oneshotom je menšie tajomstvo, keďže sa tam bude hádať o koho presne išlo. Tam budem potrebovať zapojenie vašich detektívnych schopností (nie, detektívku písať nebudem, nebojte. Samovrah zatiaľ nie som... aj keď...). Ale viem, že ten oneshot bude mať dve časti v druhej už bude povedané o koho sa jednalo, ale na to si určite počkáte.

Určite sa tu objavia aj také tie klasické páry, ako je: TaeKook, JiKook, YoonMin, NamJin, YoonSeok a tak ďalej.

Pridávať sem budem nepravidelne, ale na to ste u mňa celkom zvyknutý... myslím.

Dúfam...

To je asi všetko, čo som k tejto sérií chcela povedať. Osobne by ma zaujímalo, čo presne si myslíte o tejto sérií a o mojich plánoch. Takže pokojne mi napíšte svoje postrehy, otázky, nadávky... proste hocičo do komentárov.

Milujte sa a množte sa!

Vaša Tomiko Natsuki

6 komentárov:

 1. Když jsem začínala číst povídky na BTS, tak jsem hodně ujížděla na NamGi. No s postupem času a poznáváním kluků blíže, už mi Namjoon jako seme nepřijde. Ale NamGi mam pořád hodně v oblibě. Stejně jako VKook.
  A Jimin je tip človíčka, který se naprosto hodí do páru ke každému z nich. Je to taková malá úžasná šlapina...
  A jelikož celkově moc ráda čtu na BTS, tak se těším na každý oneshot, co vyjde.
  A jako plány máš celkem smělé, tak držím palce, aby ti to všechno vyšlo tak, jak sis naplánovala. A s nepravidelným vydáváním si nedělej hlavu...ráda si počkám !!!!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Namjoon je zvláštny tvor (ktorého zbožňujem), ale priznám sa, že mi príde viac pravdepodobný ako seke, než seme. Priznám sa, že mám NamGi (alebo SugaMon) osobne radšej ako NamJin... aj keď NamJin mám neskutočne rada (sú proste spolu tak chutný!). VKook mi pomaly protivia VKook fans, takže sa musím dosť držať od stránok, kde sa moc nachádzajú nejaké tie ich momenty a teórie. Dosť ma to mrzí, keďže VKook mám svojím spôsobom veľmi rada (aj keď v BTS nemám asi ani jedno OTP)
   Jiminie je tá najlepšia děvka na svete a hlavne je rozkošný! Zjedla by som ho najradšej niekedy!
   Ďakujem :) A som rada, že sa tešíš :)

   Odstrániť
 2. Jaj, velmi se těším! :)
  ("Ale tak nemôžem za to! Za to môže on!" velmi jsi mi připomněla Lulu, ale že veeelmi)(ale taky velmi chápu...)

  OdpovedaťOdstrániť