štvrtok 19. apríla 2018

LET ME LOVE YOU || Prológ

Fadom: NCT | Kim Jungwoo x Wong Yukhei | Fantasy, OOC, SLASH

Ja už radšej nebudem hovoriť nič. Znovu to robím, znovu rozpisujem niečo nové. Asi sa nikdy nepolepším.
Osobne neviem či niekto z vás, čo sem chodíte, pozná NCT... Ak nie, nevadí... ale ja z tých detičiek umieram. Nebudem klamať...

Prológ bude písaný v prvej osobe, teda v JA forme. Ostatné časti budú písané, tak ako je u mňa zvykom, teda v ICH forme.

Všetci sme poznali tie chvíle, keď nám naša mama alebo otec rozprávali príbehy pred spaním, ktoré boli vždy pre nás tým najlepším zakončením dňa. Každý jeden príbeh, ktorý nám hovorili, bol jedinečný a vždy nás uchvátil.

Mňa tiež.

Každý jeden večer som sa tešil na to, ako moja mama príde do izby s kakaom, ktoré mi vždy varila pred spaním, a začne mi rozprávať o neobyčajných bytostiach, ktoré žijú medzi nami. Miloval som všetky do jedného a hlavne som miloval svoju mamu.

Ako dieťa som veril úplne všetkému, čo mi pred spaním rozprávala. Zbožňoval som, ako zapálene mi dokázala rozprávať o vílach, ktoré žijú v lesoch a starajú sa oň. O tom, ako všetky zvieratká v ňom majú svoj vlastný príbeh a dokonca som miloval predstavu, že majú vlastnú reč, ktorú počujú iba tí, ktorí v to veria. Bol som proste typické dieťa, ktoré verí úplne všetkému a vďaka tomu bola moja fantázia naozaj veľmi pestrá. Bol som dieťa, ktoré milovalo svoju mamu, a ktoré verilo na zázraky.

Jedného dňa, ale príbehy prestali a moja viera v zázraky a čarovné bytosti, zmizla. Odišla presne tak rýchlo, ako mi zhoda okolností zmenila život. Moja milovaná mama sa jedného dňa už nikdy nevrátila domov a ja som ostal sám s otcom, ktorý sa o mňa nezvládal sám starať a z toho dôvodu som musel prestať byť dieťaťom.

Jediné, čo mi ostalo boli spomienky a kniha plná príbehov, ktorú napísala moja mama. Vždy som si hovoril, že ju otvorím až vtedy, keď budem mať svoje deti, aby som im rozprával príbehy napísané práve ňou.

To som ale nevedel, že sa mi do cesty pritrafí niekto, koho som poznal iba z rozprávania jedinej ženy, ktorú som kedy zbožňoval. Stretol som niekoho, kto bol tým najkrajším a najnevinnejším, čo som kedy videl. Bol krehký ako kvietok a mal nádherné oči, jeho hlas bola rajská hudba pre moje uši... a hlavne, nebol to obyčajný človek.

Jedného dňa, keď sme išli s kamarátmi na chatu, som našiel zraneného jeleňa, ale keď som k nemu dobehol, aby som mu pomohol, miesto neho tam ležal chlapec. Aj napriek chvíľkovému šoku, som ho zobral do chatky a ošetril mu rany, bol som presvedčený, že je to len sen. Pretože jeleň sa len tak nezmení v priebehu pár sekúnd na človeka... a vlastne nikdy sa nepremení. Lenže, on sám mi časom potvrdil, že to nebol sen... a tak isto, že on nie je človek.

Nie lenže ma zmiatol v tom, kto je a ťažko sa mi tomu verilo, ale ešte sa kvôli nemu všetko zmenilo. Môj život odrazu naberal iný rozmer a ja som si nebol istý, či je to tak dobré.

Jedno som ale vedel. On do môjho života prísť mal... a ja som za túto zhodu okolností, len rád.

4 komentáre:

 1. Vypadá to na zajímavý příběh. Jsem tedy zvědavá, co z toho bude.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. NCT moc neznám, moc je neposlouchám, ale miluju fantasy! A tohle se mi velmi líbí :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som tiež moc nepočúvala a nepoznala NCT, ale tie deti ma pritiahli do hlbín pekla viac, než tam som... Dúfam, že sa ti príbeh bude páči aj naďalej a tiež, že nesklamem tvoje očakávania ^^

   Odstrániť