pondelok 14. mája 2018

UNPREDICTABLE || Časť 3.


Keď si to prečítate, tak na konci vás čaká pár teplých slov z mojej strany a súvisia s týmto dielom.
Jimin si podopieral hlavu rukami a sledoval svojho kamaráta, čakali, kým im donesie čašník pizzu a preto si krátil čas tým, že skenoval Taehyungovu tvár. Ten pohľad nižšieho mladíka cítil, ale stále sa venoval hre, ktorú hral na mobile, lenže trochu ho zaujímalo, prečo na neho tak Jimin pozerá, aj keď je pravda, že chlapec sa na neho uprene pozeral často.

„Je na mne niečo zaujímavé, že sa tak pozeráš?” prehovoril jeho typicky hlbokým hlasom, pričom sa pousmial a venoval chlapcovi naproti pohľad. Ten sa na neho usmial až tak, že mu skoro zmizli oči, Taehyung ten úsmev miloval, keďže robil Jimina ešte viac roztomilým.

„Hádaj,” vyzval ho a ruky si položil na stôl, pričom ich začal naťahoval k Taehyungovi, aby ho štuchol do ruky. On s úsmevom urobil to isté a začal premýšľať, pričom ho Jimin pozorne sledoval a prstami sa zachytil o tie chlapcove.

„Si hladný a chceš aby som ich išiel popohnať?” povedal prvú vec, ktorá ho napadla a nechal drobné prstíky jeho kamaráta, aby skúmali tie jeho, ktoré boli oproti tým jeho najmenej raz také dlhé.

„Som hladný, ale to nie je to, prečo som na teba pozeral,” zamumlal mu v odpoveď a zamračil sa, keďže sa mu nepáčilo, aké má oproti Taehyungovi krátke prsty. Často mu na to hovoria chalani narážky a preto tak závidí svojmu kamarátovi, že má pekné a dlhé prsty.

„Jiminie,” začal Taehyung a chytil do oboch rúk jednu chlapovu ruku, ten mu venoval zvedavý pohľad. „Máš roztomilé packy to áno, ale nemusíš byť kvôli tomu tak zamračený. Mne sa tvoje ručičky páčia,” zazubil sa na neho, čomu sa Jimin pousmial a tak ako on, aj Taehyung dal ruky zo preč zo stola, keďže im doniesli objednávku.

„Ja len, aby som odpovedal, pozeral som sa na teba tak, pretože si čím ďalej tým krajší,” začal o niečo starší mladík a zobral si jeden trojuholníček z taniera. „Takže sa nečudujem, že sa za tebou polovica osadenstva v tejto miestnosti otáča,” dopovedal a odhryzol si z kúska, ktorý mal v ruke.

Taehyung ho chvíľu prekvapene pozoroval než len pokrútil hlavou a tiež sa začal venovať jedlu. Jiminie je proste Jiminie, nezmení sa a to má na ňom rád. On sám si takéto veci nevšímal, teda nie ohľadne seba, ale nemohlo mu ujsť, že nie všetky pohľady boli venované jemu. Pretože veľa ľudí sa zvykne otočiť aj za Jiminom, ale to si nikdy jeho kamarát nevšimol, alebo skôr nechcel.

***

Obaja chlapci sedeli v Jiminovej izbe na zemi a hrali hry, dosť pri tom nadávali, teda hlavne majiteľ izby, keďže už asi desiatykrát prehrával a preto nadobudol silné podozrenie, že Taehyung podvádzal, ale nevie ako.

Starší z dvojice frustrovane zakňučal a položil konzolu, ktorú doteraz držal v rukách na zem vedľa seba. Už ho naozaj prestávali tie prehry baviť.

„To nie je fér!” vyhŕkol zo seba urazene a nafúkol tváričky, vyzeral v tej chvíli tak roztomilo, že by mu nikto neuveril jeho nahnevanie.

„Jiminie~,” začal Taehyung a prstom mu pichol do tváre, „Nebuď urazený, nabudúce možno vyhráš,” usmial sa na neho a neprestával do neho štuchať, striedal to, raz do líca, inokedy do boku.

Jimin sa snažil udržať si urazenú masku, ale začala sa mu rozpadať pretože vždy, keď ho štuchol do boku, tak to šteklilo a on sa neubránil myknutiu. Taehyung veľmi dobre vedel, že je chlapec šteklivý a preto to mal v pláne využiť, čo aj urobil a začal ho štekliť. Jimin sa neubránil hlasnému smiechu a slzám na krajíčku, vyšší chlapec sa smial tiež a nehodlal Jimina len tak omilostiť. Tým, ako moc sa chlapec smial, skočil v ľahu na zemi a Taehyung sa usadil na jeho nohách, aspoň mal lepšiu polohu na týranie svojho kamaráta. Jimin so sebou mrvil a snažil sa, aby chlapec prestal, keďže už ho bolelo brucho od smiechu.

„S-Stop! Vzdávam sa!”vydal zo seba ťažko, keďže sa stále musel smiať.

Taehyung ale neprestal, skôr začal svojimi šikovnými prstami ešte viac hľadať citlivé miesta na Jiminovom tele. Starší chlapec preto zobral sily, ktoré mu ešte ostali a chytil kamarátove ruky, čím mu zabránil v ďalšom pohybe. Taehyung prestal a sledoval mladíkove červené tváre, to ako sa snaží upokojiť svoje dýchanie. Jeden by si myslel, že Jimin práve prežil naozaj krásnu chvíľu, ktorá ale s tým, čo Taehyung robil, nemala ani trochu nič spoločné.

Jeho úsmev, ktorý doteraz zdobil jeho tvár, zmizol a nahradil ho neutrálny výraz. Pohľad zapichol na mieste, kde jeho oči málokedy spočinuli a to na Jiminových perách, ktoré mal pootvorené. Nikdy predtým nemal také silne nutkanie ich ochutnať, lákali ho a to v akej sa teraz nachádzali polohe, mu moc nepomáhalo. Sám nevedel prečo, ale začal sa pomaly skláňať k ružovým vankúšikom svojho kamaráta, ktorý sa na neho pozeral so zatajeným dychom. Neveril totižto, že sa k nemu Taehyung skláňal, prišlo mu to tak trochu nereálne a on nevedel prečo. Kŕčovito chytil chlapca za rukávy od jeho mikiny a čím viac sa k nemu Taehyung skláňal, tým viac privieral oči než ich zavrel úplne. To už mohol cítil tlak na svojich perách a to, ako opatrne sa proti ním mladík pohol, jeho pohyb perami mu hneď opätoval.

Tak ako Jimin, ani Taehyung nechápal, kde sa v ňom táto túžba odrazu objavila, nikdy totižto o staršom chlapcovi nepremýšľal inak, ako o kamarátovi. Celé toto bolo pre neho iné, ale jeho telom sa rozlial príjemný a dosiaľ nepoznaný pocit. Jednu ruku vyslobodil z Jiminovho zovretia a pohladil ho nežne po boku, mladík sa pod tým dotykom jemne zachvel. Stále nemohol uveriť tomu, čo sa práve dialo, jeho myseľ nechcela prijať fakt, že toto nie je sen a preto si rukami dovolil Taehyunga objať okolo krku a viac ho tým k sebe pritiahnuť. Chlapec nijako nenamietal a proste sa viac oddal tomuto okamžiku a perám svojho kamaráta.

Túto chvíľu prerušil až Taehyungov mobil, ktorý hlásil novú správu, to ako keby oboch chlapcov prebralo a hneď sa od seba odtiahli. Teda presnejšie Taehyung sa odtiahol a zliezol z Jimina. Starší chlapec  tam ešte chvíľu ležal, než sa aj on znovu posadil a ešte trochu omámene sledoval stenu pred sebou.

Taehyung sa po očku pozrel na svojho kamaráta a neubránil sa tomu, aby si zahryzol do pery. Jimin vyzeral neodolateľne a tie jeho napuchnuté pery z nedávneho bozkávania tomu dodávali ikonickú čerešničku. Bol si istý, že dnes určite aspoň raz bude chcieť cítiť tie sladké vankúšiky, patriace jeho najlepšiemu kamarátovi.

Mladík sa natiahol k svojmu mobilu, keďže stále nemal potuchy, kto mu píše. Teda jedna osoba ho napadla a na jeho smolu písal práve Jeongguk, vedel to vďaka tomu, že to bolo číslo, ktoré nemal uložené v mobile. Taehyung sa zamračil, čo si hneď Jimin všimol.

„Taehyungie?” prehovoril potichu, keďže nevedel čo sa deje. Chvíľu mu prišlo na um, že si jeho kamarát uvedomil, čo sa stalo a teraz mu začne nadávať.

Jeho obavy ako keby mladší chlapec vycítil a hneď mu venoval pohľad. Voľnou rukou ho pohladil po tvári a usmial sa neho:

„Iba mi píše otravná osoba, nie je to kvôli tomu, čo sa stalo,” ubezpečil ho a dal mu detskú pusu na nos, čomu sa Jimin usmial a spokojne si položil hlavu na Taehyungove stehná. Ten ho len znovu nežne pohladil po tvári.

Popravde, sám nechápal túto situáciu v ktorej sa s chlapcom, ktorý mu ležal na stehnách, ocitol. Bol to jeho najlepší kamarát a nikdy by ho ani nenapadlo, že by boli v takejto pozícií a dokonca, že by sa začal s Jiminom bozkávať. Nebolo to tým, že by mu prišiel mladík neatraktívny, ale skôr nikdy ho nenapadlo o ňom premýšľať inak, ale musel si sám priznať, že ich kamarátsky vzťah bol vždy iný, než aký malo väčšina chalanov.

S povzdychol si rozklikol mobil, aby vedel, čo od neho Jeongguk chce.

Od: +82-02-80658579

„Prečo nie si doma, Princezná? Hm? Mal by si prísť domov... dobre vieš, že Jiminovi nič neurobím, ale musíš ísť pekne domov. Mám pre teba úlohu. Tak sa ponáhľaj, pretože sa ti to bude páčiť... teda mne určite ❤️”

Vôbec ho neprekvapovalo, že Jeongguk vedel o tom, že nie je doma, predsa len ho sleduje a on ani nevie, kde všade má v dome kamery a mikrofóny. Pohľadom zavadil o staršieho mladíka, ktorý mal spokojne privreté oči a nerušene mu ležal na nohách. Musel sa pousmiať a pohladil ho po vlasoch, čím si zaslúžil chlapcov zvedavý pohľad.

„Deje sa niečo?” spýtal sa ho Jimin s úsmevom a on len záporne zakrútil s hlavou.

„Nie, ale budem musieť už ísť domov, predsa len zajtra je škola a ja sa musím vyspať,” zaklamal mu, ale nemôže mu povedať pravdu. Jimin smutne našpúlil pery než sa znovu posadil a následne vstal.

„Mohol si tu pokojne prespať,” poznamenal potichu, ale tak, aby to Taehyung počul.

Chlapec nasledoval vzor jeho kamaráta a tiež vstal. Využil to, že Jimin práve odkladal veci z jeho stola a zozadu ho objal, chlapec sa trochu zarazil, než si uvedomil, kto ho objal. Preto sa spokojne oprel o hruď vyššieho kamaráta a hlavu zaklonil tak, aby si ju oprel o Taehyungove rameno. Ten sa na neho usmial a dal mu rýchlu pusu na líce.

„Rád by som prespal, ale nemôžem, keďže tvojim rodičom, by som asi vadil,” to, čo povedal bola polopravda. Je pravda, že rodičia jeho kamaráta nemali moc radi, ak sa odrazu oznámilo, že u nich ostane Taehyung spať, ale až tak veľmi by im to nevadilo. Lenže Jiminovi to stačilo, ako dôkaz, aby chlapca viac nepresviedčal.

Jimin sa v Taehyungovom náručí otočil, jemu čelom, aby mu videl do tváre. Chcel vidieť to, ako sa zatvári, keď sa ho spýta na jednu jedinú vec, ktorá ho hlodala už nejakých tých pár minút.

„Taehyungie,” začal a videl, ako oslovený chlapec spozornel, „Čo presne sme? Vidíš ma len ako kamaráta alebo ku mne chováš iné city?” otázka bola jednoduchá, ale mladší z dvojice si sám nebol istý odpoveďou... a Jimin to spoznal.

Smutne sa pousmial a odstúpil od Taehyunga, ten na neho zarazene pozeral než sa na niečo vôbec zmohol.

„Jiminie,” oslovil mladíka pred ním a ten mu venoval neurčitý pohľad, „Daj mi, prosím, čas do rána, aby som si utriedil všetko, čo sa stalo.” ako to dopovedal, tak chytil Jimina za ruky a nežne ich stisol.

„Dobre,” pousmial sa na chlapca a ten si ho ešte raz pritiahol do objatia, tentoraz ale začal celú jeho tvár pusinkovať, čomu sa Jimin začal smiať.

Taehyung vedel jedno, Jimin mu nebol ľahostajný a určite bol pre neho viac, ako len kamarát.

Na druhú stranu, bál sa o neho. Vedel, že ak by sa o tomto celom dozvedel Jeongguk, pre Jimina by to bolo zlé a on nechce, aby sa mu niečo stalo.

Je ochotný urobiť všetko, aby sa mu nič nestalo a verí tomu, že niekto ako Jeongguk je schopný všetkého.


~~~~~~~~~~

A/N: Všetko to, čo ste si v tomto diely prečítali, som mala v pláne už predtým, pretože potrebujem určite veci, aby mal naš milý stalker dôvody na zastrašovanie. 

Dúfam, že ma nikto nezabije...

Vaša Tomiko Natsuki

12 komentárov:

 1. Vyřiď Taehyungovi, že má kontaktovat osobu jménem Ingeborga. Je to osoba, která ho zbaví Jeongguka. A bude moct být klidně s Jiminem.

  NESER MĚ JESTLI JEONGGUK UBLÍŽÍ JIMINOVI NAJDU SI TĚ!!! POCÍTÍŠ ZLOBU INGEBORGY!!!

  OTOKE.

  já se bojim on ho zabije jestli tohle zjistí dopiče co budeme dělat omg ne tohle není dobré proč to děláš kruci je to JEN JEDEN PSYCHOPAT kristepane to mu nemůže jít dát já nevím třeba yoongi po papuli nebo tak?!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ako... začínam sa ťa celkom báť O.O Q_Q

   Ja neviem prečo to robím o.o Proste sa mi to páči... Ako mohol by, ale či by to Yoongi prežil je otázne

   Odstrániť
  2. O Yoongiho bych si starost nedělala, kdyby se postavil z očí do očí Jeonggukovi, Jeongguk nevyhraje, ať už je sebepsychopatičtější :D Přes nasraného yoongiho vlak nejede :D

   Odstrániť
  3. Neviem či by som take stretnutie riskovala :D Aspoň teda nie v mojom dosahu :D

   Odstrániť
 2. Tae se o Jimina bojí jistě oprávněně. Sám neví, čeho všeho je Jungkook schopný. Ale podle jeho majetnického chování je schopný asi všeho. Doufam tedy, že se Jiminovi nic nestane. A Taemu vlastně taky ne. Jsem zvědavá, co bude dál...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Jeongguk je schopný všetkého, takže kto vie, čo presne bude ďalej... ale Taehyung určite urobí všetko, aby bol Jiminie v bezpečí

   Odstrániť
 3. akndowbncovdsvujnhdecnfds jestli Jimin umře...! Bo mu ten magor nějak ublíží! Zabiju ho...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Pri všetkých vyhrážka mierených Kookiemu (a mne) sa celkom bojím

   Odstrániť
  2. My jsme hodnééé (to Jungkook zlobí!) :D

   Odstrániť
  3. Prečo tomu len neverím?... :D

   Odstrániť
  4. Dobře, tak možná se tak jen tváříme, ale neubližujeme? :D My jen velmi nadáváme? :D

   Odstrániť
  5. Tie otázniky, nie sú moc presvedčivé :D Popravde :D

   Odstrániť