nedeľa 12. augusta 2018

Tomiko pozastavuje poviedky
Zdravím, ako napovedá názov, budem pozastavovať niektoré príbehy a nepíšem sem aj dôvod.


Ako prvé chcem napísať, že som si vedomá toho, že sú to akurát tie moje najviac čítané príbehy... a uvedomujem si, že tým stratím viac ako 80% čitateľov. Lenže ja sa nechcem nútiť písať niečo, čo mi nejde. Sama nechápem prečo sa mi deje, že príbehy, ktorá mám rada, mi nejde písať. Rada by som to pochopila, ale nejako to nejde...

Príbehy, ktoré pozastavujem, sú všetky na skupinu BTS. A dôvod je ten, že to ako sa všade riešia BTS na mňa má účinok typu, že mi to lezie na nervy. Čo nechápem, pretože chalanov mám veľmi rada aj ich tvorbu. Rada by som pochopila, prečo mi to tak vadí... ale možno to bude hlavne tými ARMY, ktoré to preháňajú.

Príbehy pozastavím na dobu neurčitú a pevne verím, že po koncerte BTS (na ktorý idem v Októbri) sa toto všetko vytratí a ja budem vedieť na nich písať.

Prepáčte, že ich pozastavujem, pretože viem, ako ich máte radi... nerobila by som to, ak by to nebolo nutné, ale ak budem furt na nich zaseknutá, tak sa neviem venovať iným príbehom.

Ešte raz prepáčte...

Vaša Tomiko Natsuki

2 komentáre:

 1. Neomlouvej se. Opravdu to nemá cenu nějak lámat přes koleno. Když to nejde, tak to prostě nejde. Je špatné, když něco napíšeš a nejsi s tím vůbec spokojená. To pak nemá cenu psát. Dej tomu čas...
  To mě BTS vadili ze začátku. Jen co debutovali, tak se s povídkama na ně roztrhl pytel. Bylo jich tolik, až mě to opravdu sralo a začala jsem je až nenávidět. Vím, že oni samotný za to vůbec nemohly, ale fakt to bylo šílený. Teď už mi nevadí. Mam je moc ráda, i je posloucham a i na ně moc ráda čtu. Těch praštěných ARMYs si nevšímám. Oni ty magoří se umlátí samy...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja ich poznám tiež od debutu, ale nikdy mi nevadili. Príbehy na nich, ale nečítam tak dlho (asi 3 roky nie som si istá) pretože tiež mi vadilo, že na nich je toho veľa. Ja sama som na nich nikdy nechcela písať, ale stalo sa.
   Ja sa snažím si ARMYs nevšímať, ale ich je jak nasraných a všade sú... potom človek nemôže nič ani komentovať bez toho, aby tam oni niečo nezačali... a ja som moc stará na tieto ich blbosti a preto ma to tak vytáča.

   Odstrániť